| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором, з пружинами |
| Модель | YF-1039 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 210*200 см |
| Розмір сідла | 210*200 мм |
| Тип сідла | комфортне |
| Колір | чорний |
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором, з пружинами |
| Колір | чорний |
| Модель | YF-1039 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 210*200 см |
| Розмір сідла | 210*200 мм |
| Тип сідла | комфортне |
Сідло з замком 210*200 мм комфортне з отвором, з пружинами VLT YF-1039 чорний
- Модель: SAD-078
- Наявність: Є в наявності
-
442.64грн.
- Без ПДВ: 442.64грн.


