| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | CRO |
| Варіант | с логотипом Discovery |
| Модель | 2363 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Наявність логотипа | logo Discovery |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 245*155 мм см |
| Розмір сідла | 245*155 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | CRO |
| Варіант | с логотипом Discovery |
| Колір | чорний |
| Модель | 2363 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Наявність логотипа | logo Discovery |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 245*155 мм см |
| Розмір сідла | 245*155 мм |
Сідло з замком 245*155 мм CRO 2363 чорний logo Discovery
- Модель: SAD-514
- Наявність: Є в наявності
-
338.36грн.
- Без ПДВ: 338.36грн.




