| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | CPO |
| Модель | 3373 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*162 мм см |
| Розмір сідла | 275*162 мм |
| Тип сідла | комфортне |
| Колір | чорний |
| Бренд | CPO |
| Колір | чорний |
| Модель | 3373 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*162 мм см |
| Розмір сідла | 275*162 мм |
| Тип сідла | комфортне |
Сідло з замком 275*162 мм комфортне CPO 3373 чорний
- Модель: SAD-503
- Наявність: Є в наявності
-
435.60грн.
- Без ПДВ: 435.60грн.





