| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Модель | YF-1030 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*165 см |
| Розмір сідла | 275*165 мм |
| Тип сідла | комфортне |
| Колір | чорно-сірий |
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Колір | чорно-сірий |
| Модель | YF-1030 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 275*165 см |
| Розмір сідла | 275*165 мм |
| Тип сідла | комфортне |
Сідло з замком 275*165 мм комфортне з отвором VLT YF-1030 чорно-сірий
- Модель: SAD-302
- Наявність: Є в наявності
-
498.08грн.
- Без ПДВ: 498.08грн.




