| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | CPO |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Модель | 2500-04 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*150 мм см |
| Розмір сідла | 280*150 мм |
| Тип сідла | спортивне |
| Колір | чорний з білим |
| Бренд | CPO |
| Додаткові властивості сідла | з отвором |
| Колір | чорний з білим |
| Модель | 2500-04 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*150 мм см |
| Розмір сідла | 280*150 мм |
| Тип сідла | спортивне |
Сідло з замком 280*150 мм спортивне з отвором CPO 2500-04 чорний з білим
- Модель: SAD-504
- Наявність: Є в наявності
-
441.32грн.
- Без ПДВ: 441.32грн.




