| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | CPO |
| Модель | 2032 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*160 мм см |
| Розмір сідла | 280*160 мм |
| Тип сідла | спортивне |
| Колір | чорний з червоним |
| Бренд | CPO |
| Колір | чорний з червоним |
| Модель | 2032 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*160 мм см |
| Розмір сідла | 280*160 мм |
| Тип сідла | спортивне |
Сідло з замком 280*160 мм спортивне CPO 2032 чорний з червоним
- Модель: SAD-502
- Наявність: Є в наявності
-
475.20грн.
- Без ПДВ: 475.20грн.




