| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | CRO |
| Модель | 2503-01 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*160 мм см |
| Розмір сідла | 280*160 мм |
| Тип сідла | спортивне |
| Колір | чорний |
| Бренд | CRO |
| Колір | чорний |
| Модель | 2503-01 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*160 мм см |
| Розмір сідла | 280*160 мм |
| Тип сідла | спортивне |
Сідло з замком 280*160 мм спортивне CRO 2503-01 чорний
- Модель: SAD-505
- Наявність: Є в наявності
-
378.84грн.
- Без ПДВ: 378.84грн.


