| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором, м'яке |
| Матеріал виготовлення | мягкое |
| Модель | YF-1041-2 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*195 см |
| Розмір сідла | 280*195 мм |
| Тип сідла | комфортне |
| Колір | чорний |
| Бренд | VLT |
| Додаткові властивості сідла | з отвором, м'яке |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | мягкое |
| Модель | YF-1041-2 |
| Наявність замка на сідлі/ п-сід штирі | з замком |
| Розмір Д/Ш/В (см) | 280*195 см |
| Розмір сідла | 280*195 мм |
| Тип сідла | комфортне |
Сідло з замком 280*195 мм комфортне з отвором, м'яке VLT YF-1041-2 чорний
- Модель: SAD-466
- Наявність: Є в наявності
-
543.84грн.
- Без ПДВ: 543.84грн.




