| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Модель | CZ-902A |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | Gold |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Колір | Gold |
| Модель | CZ-902A |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Вал каретки 140мм під клин CZ-902A Gold під ХВЗ Україна (упак. 10 шт) AM (брендоване пакування)
- Модель: BBA-048
- Наявність: Є в наявності
-
484.00грн.
- Без ПДВ: 484.00грн.

