| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина вала каретки | 145 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Модель | CZ-203A |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 203 пром. підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | Gold |
| Довжина вала каретки | 145 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Колір | Gold |
| Модель | CZ-203A |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 203 пром. підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Вал каретки 145мм під клин CZ-203A Gold (упак. 10 шт)
- Модель: BBA-049
- Наявність: Є в наявності
-
484.00грн.
- Без ПДВ: 484.00грн.

