Одношвидкісний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок по парках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний ободними гальмами і на передньому, і на задньому колесі, а також він має вільний хід педалей, що значно спрощує подальший перехід на більш дорослі моделі велосипедів, де «ножне» гальмо зустрічається доволі рідко.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
Одношвидкісна трансмісія з захистом від потрапляння одягу
Ободні гальма на обох колесах та вільний хід педалей
16-ти дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту та паркових стежок
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
Додаткові коліщатка*
* Наполегливо рекомендуємо знімати додаткові коліщатка, як тільки дитина освоїться на велосипеді, щоб в подальшому не ускладнювати процес навчання балансуванню на двох колесах
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Rigid, steel, 1" steerer, rim brakes |
| Втулки | (F) Alloy, nutted axle / (R) Alloy, nutted axle, freewheel |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 16" |
| Картинки | 23705906,23705907,23705908,23705909,23705910,23705911 |
| Кассета | 16T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 16" Trail SS |
| НаименованиеУкр | Велосипед 16" Cannondale TRAIL FW OS ELB A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale, lightweight alloy, 16", 28h |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Innova, 16x2.25", multi-use tread |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 111-121 см |
| Рулевая колонка | 1" Ahead |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 500mm |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | односкоростная |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | Promax V-Brake |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Синий |
| Цепь | KMC S1, 1/2x1/8" |
| Шатуны | One-piece, 110mm length, 28T |
Велосипед 16" Cannondale TRAIL FW OS ELB A5
- Модель: SKE-63-26
- Наявність: Є в наявності
-
16500.00грн.
- Без ПДВ: 16500.00грн.







