ЛЕГКИЙ І КОМФОРТНИЙ
Велосипеди лінійки NEO, від австралійського бренду Apollo, славиться легкою вагою та правильно підібраними комплектуючими, які роблять їзду зручною і безпечною. І дитяча багатошвидкісна модель NEO 20 6s, що підходить для юних велосипедистів з ростом 114-132 см, не стала винятком.
Apollo NEO 20 6s - це відмінний байк, який легко розганяється і гальмує за рахунок малої ваги, а також він дуже зручний в керуванні, завдяки продуманій геометрії рами та спеціально підібраним компонентам.
РАМА ТА КОМПОНЕНТИ
Рама і вилка зроблені з легкого і міцного алюмінієвого сплаву. Він практично не схильний до корозії та може служити довгі роки.
Для додаткового зменшення ваги, стінки труб зроблені тонше в тих місцях, які не відчувають великих навантажень, при цьому жорсткість конструкції залишається такою ж.
Рама покрита прозорим лаком, під яким знаходяться яскраві деколі.
Кермо, винос і підсідельний штир також виконані з алюмінію, а їх розміри спеціально підібрані, щоб відповідати ширині плечей, а також довжині рук і ніг дитини.
Суперкомфортні сідло і гріпси дозволять довго кататися і не втомлюватися.
Підніжка, що входить до комплекту, дає можливість паркувати велосипед в будь-якому зручному місці.
ТРАНСМІСІЯ ТА ГАЛЬМА
Колеса складаються з алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок, а взуті вони в покришки шириною 1.75'', які відмінно підходять для асфальту і утоптаного ґрунту.
За швидку та безпечну зупинку відповідають обідні гальма, зроблені з алюмінію.
Ручки гальм мають зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками.
Трансмісія складається з заднього перемикача Shimano на 6 швидкостей, зручної ручки поворотного типу Shimano Revoshift і алюмінієвих шатунів з двостороннім захистом ланцюга.
Педалі для велосипеда підбиралися з урахуванням дитячого розміру ноги.
| SKU | ApolloNEO6sboys22 |
| Бренд | APOLLO |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Облегчённый алюминий 6061, интегрированная |
| Втулки | Алюминий, на гайках |
| Вынос | Алюминий, 25.4мм, длина 60мм, подъём 10° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2022 |
| Грипсы | Кратон |
| Диаметр колеса | 20" |
| Дополнительные опции | Подножка |
| Задний переключатель | Shimano TX-35 |
| Задний тормоз | V-brake, алюминий |
| Кассета | Shimano MF TZ06 14-28T 6 скоростей (трещётка) |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Apollo NEO |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Apollo 20" 6s |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Apollo NEO 6s boys Brushed Alloy / Black / Blue Fade |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Облегчённый алюминий, 32сп |
| Педали | Ударопрочный пластик |
| Передний тормоз | V-brake, алюминий |
| Подседельный штырь | Алюминий, 22.2мм |
| Покрышки | 20" x 1.75, слик |
| Пол | Мужской |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | Облегчённый алюминий 6061, низкий стендовер |
| Рост | 114-132 см |
| Рулевая колонка | 1-1/8" A-head, полуинтегрированная |
| Руль | Облегчённый алюминий, райзер, 560мм |
| Ручки переключения | Shimano REVOSHIFT |
| Ручки тормоза | Алюминий, короткий ход |
| Седло | Apollo youth saddle |
| Тип велосипеда | Детские |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Цвет велосипеда | Синий |
| Шаблон продукта | Детские |
| Шатуны | Алюминий, трёхсоставные, 36Т, двойная защита |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 20" Apollo NEO 6s boys Brushed Alloy / Black / Blue Fade
- Модель: SKD-36-58
- Наявність: Є в наявності
-
13156.00грн.
- Без ПДВ: 13156.00грн.

