Універсальний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок по ґрунтовках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою та безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
Амортизаційною вилка з ходом 40 мм
7 швидкостей з інтуїтивно зрозумілою індикацією
Легкі та надійні ободні гальма
20-ти дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту, ґрунтовок та лісових стежок
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
| SKU | C51652U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SunTour XCT-JR 20, 40mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| Втулки | (F) KT Alloy, nutted axle / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 20" |
| Задний переключатель | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 23825903,23825904,23825905,23825906,23825907 |
| Кассета | Sunrace, 14-28, 7-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 20" Trail |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Cannondale TRAIL OS VLT A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Innova 20x1.95", multi-use tread |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 116-129 см |
| Рулевая колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки переключения | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип велосипеда | Детские |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | Promax V-Brake |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Желтый |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Шатуны | Prowheel, Pro-V30, 130mm length, 30T |
Велосипед 20" Cannondale TRAIL OS VLT A5
- Модель: SKE-12-67
- Наявність: Є в наявності
-
21340.00грн.
- Без ПДВ: 21340.00грн.






