Одношвидкісний дитячий велосипед, що підходить як для міського катання, так і для прогулянок по парках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний однією швидкістю та «ножним» гальмом, що робить його інтуїтивно зрозумілим та не ускладнює процес навчання їзди.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
Одношвидкісна трансмісія з захистом від потрапляння одягу
Просте в розумінні «ножне» гальмо поєднане з додатковим переднім ободним гальмом
20-ти дюймові міцні подвійні колеса
Широкі універсальні покришки для асфальту та паркових стежок
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
| SKU | C51202U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Rigid, steel, 1" steerer, rim brake |
| Втулки | (F) Alloy, nutted axle / (R) Alloy, nutted axle, coaster brake |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 20" |
| Картинки | 23825953,23825954,23825955,23825956,23825957 |
| Кассета | 16T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 20" Trail SS |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Cannondale TRAIL SS OS RRD A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Innova, 20x2.25", multi-use tread |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, coaster brake, rack/fender mounts |
| Рост | 116-129 см |
| Рулевая колонка | 1" Ahead |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 560mm |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | односкоростная |
| Тип тормозов | ножной + ободной |
| Тормоза | Front Promax V-brake and rear coaster brake |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | KMC S1, 1/2x1/8" |
| Шатуны | One-piece, 120mm length, 32T |
Велосипед 20" Cannondale TRAIL SS OS RRD A5
- Модель: SKE-66-58
- Наявність: Є в наявності
-
16500.00грн.
- Без ПДВ: 16500.00грн.






