Marin Bikes спеціалізуються на створенні крутих гірських велосипедів ще з 80-х років, тому не дивно, що, коли вони взялися за проєктування дитячого велосипеда, у них усе одно вийшов гірський байк.
Яскравий, швидкий, маневрений і стійкий — дітям він дуже подобається за можливість не лише носитися по двору з друзями, а й кататися з батьками по парках і лісах, не відстаючи від них, а подекуди навіть задаючи темп. Батьки ж цінують безпеку цього велосипеда, яку забезпечують продумана геометрія та дискові гальма, а також прості в обслуговуванні й налаштуванні компоненти.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама з фірмового сплаву Series 1 6061
Геометрія як у дорослих моделей, адаптована під юних райдерів
Алюмінієві ободи мають двостінну конструкцію та взуті у широкі покришки з протектором для помірного бездоріжжя
Трансмісія складається з заднього перемикача Shimano на 7 швидкостей, зручної ручки поворотного типу Shimano Revoshift і алюмінієвих шатунів з двостороннім захистом ланцюга
Дискові гальма мають потужне гальмівне зусилля, що б швидко та ефективно зупинити велосипед
Ручки гальм мають зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками
Педалі та сідло розроблені спеціально для дітей, вони мають відповідні розміри й форму
| SKU | 740696001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Steel Rigid Fork, 100mm Spacing, QR Lever |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 40mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin Dual Density |
| Диаметр колеса | 20" |
| Задний переключатель | Shimano 7-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23815522 |
| Кассета | Shimano CSHG200, 7-Speed, 12-32T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin BAYVIEW TRAIL |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Marin інші |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Marin BAYVIEW TRAIL Black Gold B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, Double Wall Alloy |
| Педали | Kids Specific Nylon Pedal |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Multi Surface, 20”x2.125” |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | Series 1 6061 Aluminum, 20” Wheels, IS Seatstay Disc Mounts, 135mm Dropouts |
| Рост | 110-130 см |
| Рулевая колонка | FSA No. 10P |
| Руль | Marin Riser, 30mm Rise, 580mm Width |
| Ручки переключения | Shimano Revo Twist 1x7-Speed |
| Седло | Marin Kids MTB |
| Спицы | 14g Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Детские |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro MDM280 Mechanical Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Kids Specific Short Reach Alloy Lever |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | Forged Alloy, 30T, 115mm, Ring Guard |
Велосипед 20" Marin BAYVIEW TRAIL Black Gold B6
- Модель: SKE-19-19
- Наявність: Є в наявності
-
17600.00грн.
- Без ПДВ: 17600.00грн.


