Pride GLIDER 2.2 дуже подобається дітям, адже він дуже зручний, легко керується та не вимагає великих зусиль, що б зрушити з місця, навіть при першій в житті поїздці. Серед батьків він теж не залишить байдужих. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку. Цей байк розрахований на юних велосипедистів з ростом від 120 до 140 см.
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий (загальна вага байка всього 7,4 кг). Рама покрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм при неакуратному зістрибуванні з сідла. Велосипед комплектується додатковими тренувальними колесами. Вони допоможуть дитині абсолютно безпечно навчитися їзді на велосипеді. А коли крутіння педалей і кермування будуть освоєні, коліщатка можна від'єднати і почати освоювати баланс. І зробити це можна прямо посеред прогулянки, адже для цього не потрібні інструменти.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаними сталевими спицями. Вони на порядок міцніші та ремонтнопригодніші литих дисків. Втулки коліс оснащені промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться і не потребують обслуговування на протязі всього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 20х1,75". Суцільна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко і точно включати необхідну передачу. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом з ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох сторін обода. Це досить потужні гальма, при цьому їх конструкція досить проста, що гарантує їх надійність. І, на відміну від ножних гальм, обідні гальма спереду і ззаду на першому велосипеді спрощують перехід на більш дорослі моделі, не вимагаючи перенавчання.
Легкий і надійний Pride GLIDER 2.2 стане вірним другом вашій дитині, забезпечуючи відмінну конкуренцію гаджетам.
| Бренд | Pride |
| Вес | 8.8 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 20'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 20 спиць, болти |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 20" |
| Дополнительные опции | Тренувальні колеса |
| Задний переключатель | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 23737140,23737141,23737142 |
| Кассета | Sugek CS-H083 12-38T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Glider |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 20" Glider |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Pride GLIDER 2.2 червоний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | 25,4х300мм, алюміній |
| Покрышки | Kenda 20х1,75" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 20'' |
| Рост | 120-140 см |
| Руль | PRIDE 560мм, алюміній |
| Тип велосипеда | Детские |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | V-brake |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Шатуны | Prowheel A10BPP алюміній, 127мм |
Велосипед 20" Pride GLIDER 2.2 красный A5
- Модель: SKD-13-30
- Наявність: Є в наявності
-
17160.00грн.
- Без ПДВ: 17160.00грн.




