Pride Marvel 2.2 - яскравий і дуже зручний велосипед для дуже активних дітей з ростом 110-130 см. Форма рами та деякі технічні рішення роблять його схожим на більш дорослі моделі велосипедів, що допомагає легше пересідати на них, коли дитина підросте.
Рама та вилка зроблені з легкого і міцного алюмінієвого сплаву 6061, та практично не піддаються корозії. Рама має низьку форму, що б було легше залазити на сідло та злазити назад. Не дуже високе та більш широке кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дозволяє зробити швидку їзду безпечнішою за рахунок кращого контролю над керуванням велосипедом.
Для того щоб можна було легко заїжджати на пагорби або швидко промайнути по двору, велосипед обладнаний перемикачем на 7 швидкостей від японського виробника Shimano, а безпечну зупинку забезпечать механічні дискові гальма. Плюсом таких гальм є простота обслуговування, що не потребує спеціального інструменту, та впевнена робота при дощовій погоді або при гнутому вісімкою колесі, чим не можуть похвалитися обідні гальма.
Колеса зібрані на подвійних алюмінієвих ободах і оснащені позашляховими покришками. Завдяки текстурі протектора на велосипеді можна сміливо ганяти по пухкому ґрунту і піску. Бічні блоки не дадуть колесам забуксувати та допоможуть уникнути заносу. Центральні блоки більш пласкі, що забезпечує гарний накат на асфальті та інших твердих дорожніх покриттях.
Також є підніжка, завдяки якій велосипед можна легко припаркувати в будь-якому вподобаному місці.
Pride Marvel 2.2 – підходить і для тих, хто тільки почав знайомиться з велосипедним світом, і для тих хто вже освоїв їзду на велосипеді, але переріс 16-ті колеса.
| Бренд | Pride |
| Вес | 9.9 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній ригідна |
| Втулки | φ27.2×250mm, QR, алюміній |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 20" |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TY300, TOURNEY, 7шв |
| Картинки | 23803234,23803235 |
| Кассета | SHIMANO MF-TZ500-7 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Pride 20" |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Pride MARVEL 2.2 помаранчевий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | алюміній, 28спиць, ексцентрик |
| Подседельный штырь | φ27.2×250mm, QR, алюміній |
| Покрышки | Напівслік ChaoYang 20’’х2,0 |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 20’’ |
| Рост | 110-130 см |
| Руль | PRIDE 580мм, сталь |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | mechanical disc brake |
| Цвет велосипеда | Оранжевый |
| Шатуны | 32T*140MM, алюміній/сталь |
Велосипед 20" Pride MARVEL 2.2 оранжевый A5
- Модель: SKE-46-48
- Наявність: Є в наявності
-
14080.00грн.
- Без ПДВ: 14080.00грн.



