Pride Mini - це легкий і компактний складаний велосипед. Він займає дуже мало місця, дозволяючи без зусиль знайти йому місце в квартирі, перевозити в машині та у громадському транспорті, і навіть брати з собою в кафе.
Рама виконана з алюмінію, а вилка з легованої сталі. Таке компонування дозволило зробити велосипед легким і комфортним одночасно, адже сталь відмінно поглинає вібрацію від дорожнього полотна. Додатковий комфорт дає пряма посадка і можливість регулювання керма по висоті. Міцні механізми складання з надійними замками розташовані на рамі, складаючи велосипед навпіл, та на рульовій колонці, складаючи кермо. Що б ще більше зменшити габарити, можна опустити сідло і скласти педалі. Механізми не вимагають використання інструменту.
Колеса зібрані на міцних подвійних ободах і взуті в широкі напівслікові покришки, вони маю гарне зчеплення на асфальті та утрамбованому ґрунті. Байк обладнаний обідними гальмами і трансмісією Shimano на 8 швидкостей, що робить його найбільш динамічним в лінійці Mini.
Pride Mini підтримує установку багажника і повнорозмірних крил. Для зручності він оснащений центральною підніжкою.
Підходить для велосипедистів із зростом від 145 см до 175 см
| Бренд | Pride |
| Вес | 13 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | жесткая PRIDE Hi-ten |
| Втулки | Quando, сталь, 32 сп |
| Вынос | PRIDE, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 20" |
| Задний переключатель | Microshift Acolyte Super Short, 8 ск. |
| Задний тормоз | V-Brake |
| Картинки | 23710520,23710521 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Mini |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | mini 8 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Pride MINI 8 темно-сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 20 мм |
| Особенности рамы | Складная |
| Передний тормоз | V-Brake |
| Подседельный штырь | 33,9x530мм, алюминий |
| Покрышки | Полуслик Innova 20х2.2 |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE алюминий, 20 складная конструкция |
| Рост | 150-180 см |
| Руль | PRIDE 25,4х560мм, алюминий |
| Ручки переключения | Microshift Acolyte SL-M6180-R |
| Спицы | сталь, 14G |
| Тип велосипеда | Складные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ножной + ободной |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Шатуны | Prowheel 52T, 170мм, алюминий |
Велосипед 20" Pride MINI 8 темно-серый A5
- Модель: SKE-05-11
- Наявність: Є в наявності
-
18700.00грн.
- Без ПДВ: 18700.00грн.



