Stolen Heist - легкий і агресивний BMX, створений для досвідчених райдерів, допоможе реалізувати найсміливіші амбіції. Хромолеві рама та вилка, міцні колеса і чудова керованість - ось чим може похвалитися цей байк.
Геометрія байка досить універсальна, тому велосипед буде гарним у всіх напрямках BMX. Велосипед зібраний на рамі, виробленої з хром-молібденової сталі 4130. Вона відрізняється високою міцністю при скромній вазі (загальна маса велосипеда трохи більше 11 кг). Вилка зроблена також з хромоля і фіксується в рамі безрізьбовою рульовою колонкою. Порошкове лакофарбове покриття збереже привабливий зовнішній вигляд байку на багато сезонів.
Колеса зібрані з міцних подвійних ободів Stolen Rampage на 36 спиць і втулок на промислових підшипниках. Колеса фіксуються за допомогою гайок. Задня втулка оснащена посиленою віссю на 14 мм. Трансмісію складають система шатунів Tubular 4130 з алюмінієвої зіркою на 25 зубів і драйвер задньої втулки з 9 зубцями. Поєднує їх ланцюг KMC Z-410. Педалі, якими комплектується велосипед, мають міцні хромолеві осі. Гальмування забезпечують обідні гальма APSE U25 Alloy U-brake. Гальмівні колодки виконані з компаунда, який забезпечує миттєву зупинку. Привід гальм схований під верхню трубу, для більшої безпеки при здійсненні трюків.
Stolen Heist - відмінний вибір прогресуючого райдера. Цей байк досить універсальний, а тому дозволить розвиватися в будь-якому напрямку.
| SKU | StolHeist22 |
| Бренд | STOLEN |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Tapered 4130 ChroMoly Legs, One-Piece Steerer w/ Compressor Topcap |
| Втулки | (перед) Stolen Rampage fully sealed, 3/8″ ChroMoly axle/(зад) Rampage 6061 Alloy fully-sealed cassette w/ 14mm ChroMoly axle |
| Вынос | Fiction Spartan, 52mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Грипсы | Stolen Team Flangeless, 165mm |
| Диаметр колеса | 20" |
| Задний тормоз | APSE U25 Alloy U-brake |
| Картинки | 23824590,23824591 |
| Кассета | 9t Sealed, One-Piece Chromoly |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | BMX |
| НаименованиеУкр | Велосипед 20" Stolen HEIST 21.00" DARK GREEN W/CHROME A3 |
| Не оплачивать бонусами | да |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Stolen Rampage 36H (double-wall) |
| Педали | Fiction Mythos w/ Chromoly spindles |
| Подседельный штырь | 25.4mm Alloy 200mm length |
| Покрышки | Fiction Atlas LP 2.30″ |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | 21.00'' |
| Рама | ChroMoly main tubes, "S-Bend" Chainstays for bigger tires |
| Рост | 175-195 см |
| Рулевая колонка | Fiction Savage Sealed Integrated |
| Руль | TallBoy, 2-Piece ChroMoly, 9.25" |
| Ручки тормоза | APSE Alloy w/ Hinged Clamp |
| Седло | Fiction Brutus combo Seat w/ integrated post |
| Тип велосипеда | BMX |
| Тип рансмиссии | односкоростная |
| Тип тормозов | ободные |
| Цвет велосипеда | Зеленый |
| Цепь | Z-410, Black |
| Шатуны | Tubular 4130 ChroMoly Arms, 48 Spline ChroMoly Spindle, 170mm |
Велосипед 20" Stolen HEIST 21.00" DARK GREEN W/ CHROME A3
- Модель: SKD-54-46
- Наявність: Є в наявності
-
20636.00грн.
- Без ПДВ: 20636.00грн.



