Легкий, швидкий і комфортний велосипед для підлітків зі зростом 124-137 см. Алюмінієва рама проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки дитини, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Маленькі гальмівні ручки та поворотний перемикач швидкостей із низьким крутним моментом дозволяють дітям дуже легко ними користуватись. Всі компоненти велосипеда, такі як сідло, педалі та гріпси підібрані відповідно до зросту дітей, на який розрахований велосипед.
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама
7 швидкостей зі зручною ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-ти дюймові подвійні колеса
Універсальні покришки з дрібним шипованним протектором
Розміри всіх компоненти адаптовані для підлітків
| SKU | C51702U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Rigid, SmartForm C3 Alloy, 1" steerer, fender mounts |
| Втулки | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 24" |
| Задний переключатель | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 23825936,23825937,23825938,23825939,23825940 |
| Кассета | Sunrace, 11-28, 7-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Quick |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 24" Quick |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Cannondale QUICK OS IRD A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Kenda, Small Block 8, 24x1.5" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Рулевая колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки переключения | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | Promax V-Brake |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Белый |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Шатуны | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Велосипед 24" Cannondale QUICK OS IRD A5
- Модель: SKE-26-45
- Наявність: Є в наявності
-
23980.00грн.
- Без ПДВ: 23980.00грн.






