Підліткова універсальна модель, що поєднує в собі простоту і міцність конструкції. Підходить як для міського катання, так і для прогулянок по ґрунтовках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою та безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
Амортизаційною вилка з ходом 50 мм та налаштуванням жорсткості
8 швидкостей з курковою ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-ти дюймові подвійні колеса
Широкі універсальні покришки з великими, щільно посадженими шипами
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour XCT-JR 24, 50mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| Втулки | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 24" |
| Дополнительные опции | Kickstand |
| Задний переключатель | Shimano Tourney TX, 8-speed |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 23711930,23711931,23711932,23711933,23711934 |
| Кассета | Shimano, wide range 11-32, 8-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Cannondale Trail OS RPP B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale lightweight alloy, 24", 28h |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Kenda Small Block 8, 24x1.95" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Рулевая колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Ручки переключения | microSHIFT, trigger style, 8-speed |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | Promax V-Brake |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Бордовый |
| Цепь | KMC Z8.1, 8-speed |
| Шатуны | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Велосипед 24" Cannondale Trail OS RPP B6
- Модель: SKE-22-67
- Наявність: Є в наявності
-
25476.00грн.
- Без ПДВ: 25476.00грн.






