Підлітковий всюдихід, що поєднує в собі простоту і міцність конструкції. Підходить як для легких прогулянок по ґрунтовках так і для справжніх лісових пригод. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний дуже широкою гумою, що добре поглинає дрібні нерівності, камінці та корінці, а також стабільніше поводить себе на мокрому ґрунті та в пісках, що робить їзду комфортнішою та безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
8 швидкостей з курковою ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
24-ти дюймові подвійні колеса
Дуже широкі покришки з протектором для бездоріжжя
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
| SKU | C51102U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| Втулки | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Kid's Comfort |
| Диаметр колеса | 24" |
| Задний переключатель | microSHIFT M21S |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 23825915,23825916,23825917,23825918,23825919,23825920,23825921 |
| Кассета | Sunrace, wide range 12-32, 8-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 24" Trail Plus |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Cannondale TRAIL Plus OS DTE A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| Передний переключатель | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| Подседельный штырь | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Kenda Slant Six, 24x2.6" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, IS disc mount, rack/fender mounts |
| Рост | 124-137 см |
| Рулевая колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| Руль | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Седло | Cannondale Kid's Comfort |
| Спицы | Steel, 14g Black |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro Mechanical Disc |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Синий |
| Цепь | KMC Z8.1, 8-speed |
| Шатуны | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
Велосипед 24" Cannondale TRAIL Plus OS DTE A5
- Модель: SKE-28-78
- Наявність: Є в наявності
-
29040.00грн.
- Без ПДВ: 29040.00грн.








