Підлітковий велосипед з алюмінієвою рамою та комплектуючими початкового рівня. Підійде як тим, хто вже давно навчився їздити на велосипеді, так і новачкам.
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
| SKU | Krook2425 |
| Бренд | Krook |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Амортизаційна з блокуванням |
| Втулки | Трещітка, під дискові гальма, 32 спиці, |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 24" |
| Задний переключатель | Shimano Tourney TZ 500 |
| Каретка | промпідшипники |
| Картинки | 23823794,23823795 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Krook |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Krook 24 сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | Алюмінієва, 28.6mm, довжина 300mm |
| Покрышки | Wanda 24х2.125" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | Гідроформована алюмінієва рама з внутрішньою проводкою тросів |
| Рост | 130-145 см |
| Руль | Райзер ⌀31.8mm, ширина 620mm |
| Ручки переключения | Shimano EF 50 7sp |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Механічні дискові |
| Цвет велосипеда | Серый |
Велосипед 24" Krook 24 серый A5
- Модель: SKE-70-30
- Наявність: Є в наявності
-
10120.00грн.
- Без ПДВ: 10120.00грн.



