Pride GLIDER 4.1 дуже подобається дітям, адже він дуже зручний, легко керується та не вимагає великих зусиль, що б зрушити з місця, навіть при першій в житті поїздці. Серед батьків він теж не залишить байдужих. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку. Цей байк розрахований на юних велосипедистів з ростом від 135 до 155 см.
Рама і вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий. Рама покрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм при неакуратному зістрибуванні з сідла.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаними сталевими спицями. Вони на порядок міцніші та ремонтнопригодніші литих дисків. Втулки коліс оснащені промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться і не потребують обслуговування на протязі всього терміну експлуатації. Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 24х1,75". Суцільна центральна доріжка дає гарне зчеплення з дорогою на прямих ділянках, а для стабільності в поворотах, особливо на ґрунтовці, з боків є невеликий протектор. Задній перемикач на 8 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко і точно включати необхідну передачу. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом з ланцюга. Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох сторін обода. Це досить потужні гальма, при цьому їх конструкція досить проста, що гарантує їх надійність.
Легкий і надійний Pride GLIDER 4.1 здатний залучити до велосипедного світу з першої поїздки!
| Бренд | Pride |
| Вес | 9.7 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 24'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 24 спиці |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 24" |
| Задний переключатель | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 23767550,23767551,23767552 |
| Кассета | Microshift CS-H083 12-42T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Glider |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 24" Glider |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Pride GLIDER 4.1 сіро-блакитний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | 25,4х350мм, алюміній, ексцентрик |
| Покрышки | Kenda 24х1,75" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 24'' |
| Рост | 135-155 см |
| Руль | PRIDE 560мм, алюміній |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | V-brake |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Шатуны | Prowheel C10Y-NW алюміній, 140MM |
Велосипед 24" Pride GLIDER 4.1 серо-лазурный A5
- Модель: SKD-82-19
- Наявність: Є в наявності
-
19360.00грн.
- Без ПДВ: 19360.00грн.




