Велосипеди Pride GLIDER дуже зручні, легко керуються та не потребують великих зусиль, щоб зрушити з місця, навіть під час першої в житті поїздки. Модель GLIDER 4.2 є вдосконаленою версією з дисковими гальмами та більш прохідними покришками. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі — одна з найлегших рам на ринку.
Рама і вилка зроблені з алюмінієвого сплаву 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне — він дуже легкий. Рама має стійке лакофарбове покриття, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного зістрибування з сідла.
Втулки коліс оснащені промисловими підшипниками, які мають неймовірно легкий накат і не потребують обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Задній перемикач на 9 швидкостей обладнаний курковою манеткою, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко і точно вмикати необхідну передачу. Гальмує байк за допомогою гідравлічних дискових гальм. Вони набагато потужніші за ободні, не бояться «вісімок» на колесі, безвідмовно працюють у дощову погоду, а гальмівні ручки натискаються набагато легше, дозволяючи точніше контролювати силу гальмування.
Ключові особливості:
Один із найлегших велосипедів у своєму класі
Зручна посадка та передбачуване керування
Міцна й довговічна алюмінієва рама
Промислові підшипники у втулках та каретці
Дискові гідравлічні гальма
Гірська трансмісія на 9 передач
Касета з великим діапазоном передач
| Бренд | Pride |
| Вес | 10.5 kg |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE alloy, 24" |
| Втулки | Alloy hubs with sealed bearings, 24H |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Диаметр колеса | 24" |
| Задний переключатель | Microshift Advent RD-M619M, 9-speed |
| Картинки | 23792438,23792439 |
| Кассета | Microshift CS-H093, 11–42T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Glider |
| НаименованиеУкр | Велосипед 24" Pride GLIDER 4.2 чорний B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | 25.4 × 350 mm, alloy, quick release |
| Покрышки | Kenda semi-slick, 24 × 1.75" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE alloy, 24" |
| Рост | 135-155 см |
| Руль | PRIDE, 560 mm, alloy |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano MT200 hydraulic disc brakes |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Шатуны | Prowheel C10Y-NW, alloy, 140 mm |
Велосипед 24" Pride GLIDER 4.2 черный B6
- Модель: SKE-15-60
- Наявність: Є в наявності
-
21340.00грн.
- Без ПДВ: 21340.00грн.



