Підліткова універсальна модель, що поєднує в собі простоту і міцність конструкції. Підходить як для міського катання, так і для прогулянок по ґрунтовках. Велосипед має легку і міцну алюмінієву раму, яка проектувалася для досягнення максимально комфортної та безпечної посадки, при цьому роблячи велосипед швидким і динамічним, а низька верхня труба дозволяє не чіплятися ногою при злізанні з велосипеда.
Правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і педалі роблять керування зручним і передбачуваним. Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою, що добре працює під вагою дитини, поглинаючи нерівності дороги, що робить їзду ще комфортнішою та безпечнішою.
Ключові особливості:
Легка і міцна алюмінієва рама
Амортизаційною вилка з ходом 63 мм та налаштуванням жорсткості
8 швидкостей з курковою ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
26-ти дюймові подвійні колеса
Широкі універсальні покришки з великими, щільно посадженими шипами
Розміри всіх компоненти адаптовані для дитини
| SKU | C5201GU |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вес | Kickstand |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour NEX, 63mm, coil with preload adjuster |
| Втулки | (F) Sealed Alloy Disc, 12x100mm / (R) Sealed Alloy Disc |
| Вынос | Alloy Ahead, 31.8mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale Performance |
| Диаметр колеса | 26" |
| Задний переключатель | Shimano TX, 8-speed |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 23818026,23818027,23818028,23818029,23818030 |
| Кассета | Shimano HG31, 11-34, 8-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| НаименованиеУкр | Велосипед 26" Cannondale Trail OS TUB B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Cannondale Disc, double wall w/eyelet, 32h |
| Педали | Wellgo Composite Platform |
| Подседельный штырь | Alloy, 25.4mm |
| Покрышки | Kenda Small Block 8, 26x1.95" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, StraightShot hidden cable routing, disc brakes, rack/fender mounts |
| Рост | 142-152 см |
| Рулевая колонка | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Руль | 6060 Alloy, 25mm rise, 10° sweep, 30mm rise, 580mm |
| Ручки переключения | microSHIFT, trigger style, 8-speed |
| Седло | Cannondale Kids Comfort |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Tektro Mechanical Disc, 160/160mm rotors |
| Тормозные ручки | Alloy, linear pull |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC X8, 8-speed |
| Шатуны | Prowheel, Pro-V30, 152 mm length, 30T |
Велосипед 26" Cannondale Trail OS TUB B6
- Модель: SKE-57-04
- Наявність: Є в наявності
-
28160.00грн.
- Без ПДВ: 28160.00грн.






