Marin Alcatraz проектувався з активною участю британського прорайдера Метта Джонса, що виступав як консультант та тест-райдер. Завдяки його досвіду конструктори змогли визначити точні потреби сучасної геометрії для dirt jumping і створити байк, що ідеально підходить для як прогресуючим райдерам, катаючим dirt jumping і slopestyle, так і тільки починаючим прокачувати pump track і освоювати трюки в скейт парку.
Жорстка та міцна рама з алюмінієвого сплаву Series 3 6061 зварена із труб з подвійним баттингом. Кермовий стакан конусної форми для максимальної міцності при великих стрибках. Пера заднього трикутника зроблені настільки короткими, наскільки це можливо, що дає додатковий контроль при здійсненні складних трюків, а віллі та мануал тепер робити ще простіше.
Ключові особливості
Ригідна вилка з хромолю Series 2 Cro-Mo має вісь 9х110 та адоптовану під амортизаційні вилки геометрію
Горизонтальні дропаути підтримують втулки шириною 135 мм з осями під гайки 10 мм, а також оснащені натягувачами
На кареточному стакані є кріплення для заспокійника ланцюга стандарту ISCG 05
Інформативне гідравлічне дискове гальмо Tektro HD-M280 з ротором 160 мм
Міцні алюмінієві ободи Marin Custom Extrusion мають внутрішню ширину 27 мм та скріплені штифтовим з'єднанням
Втулки виготовлені з кованого алюмінію та обертаються на промпідшипниках (4 шт у задній втулці)
Покришки Vee Tire XCV виготовлені з компаунду LSG. Універсальний протектор підходить для дьорт джампінгу, памп треку та паркового катання
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Marin Series 2 Cro-Mo 26" Fork, Suspension Corrected, 100x9mm Drop Outs |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy, 35mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin MTN, Closed End |
| Диаметр колеса | 26" |
| Дополнительные опции | All New Marin Chain Tension Device |
| Задняя втулка | Forged Alloy, 135x1mm, Bolt-On, Quad Sealed Bearings, Disc, 32H |
| Каретка | External Sealed Cartridge Bearings |
| Картинки | 23771974 |
| Кассета | 14T Single Speed Cog |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin ALCATRAZ |
| НаименованиеУкр | Велосипед 26" Marin ALCATRAZ 1 рама - S BLUE/GREEN B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Custom Extrusion, 27mm Inner, Pinned Joint |
| Педали | Alloy Platform |
| Передняя втулка | Forged Alloy, Bolt On 3/8" Axle, 100mm Spacing |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 30.9mm |
| Покрышки | Vee Tire, XCV 26x2.25”, LSG Compound, Wire Bead |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Series 3 6061 Aluminum, 26” Wheels, 135x10mm Horizontal Dropouts, 73mm Threaded BB, ISCG 05 Tabs |
| Рост | 155-175 см |
| Рулевая колонка | FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Руль | Marin Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 30mm Rise, 700mm Width, 4º Up, 9º Back |
| Седло | Marin DJ Saddle |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Dirt Jump |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | односкоростная |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro HD-M280, Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro HD-M280 |
| Цвет велосипеда | Сине-салатовый |
| Цепь | KMC HL-1 |
| Шатуны | Marin Forged Alloy, Alloy 32T Chainring, 104mm BCD, 170mm Crank Length |
Велосипед 26" Marin ALCATRAZ 1 рама - S BLUE/GREEN B6
- Модель: SKE-63-40
- Наявність: Є в наявності
-
40480.00грн.
- Без ПДВ: 40480.00грн.


