ЛЕГКИЙ І НАДІЙНИЙ БАЙК, ЩО ЗДАТНИЙ ЗАЛУЧИТИ ДО ВЕЛОСИПЕДНОГО СВІТУ З ПЕРШОЇ ПОЇЗДКИ
Легко керується та не вимагає великих зусиль, щоб зрушити з місця, навіть при першій в житті поїздці.
Зібраний з якісних та довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку.
Розрахований на юних велосипедистів з ростом від 150 до 165 см.
Виразний та сучасний дизайн не залишить байдужих серед дітей та батьків.
РАМА ТА ВИЛКА
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий.
Геометрія велосипеда проектировалась з урахуванням багаторічного досвіду створення велосипедів та відгуків користувачів.
Міцне лакофарбове покриття досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго.
Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм при неакуратному зістрибуванні з сідла.
Підтримує встановлення повноцінних крил та багажника.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаними сталевими спицями. Вони на порядок міцніші та ремонтопригодніші литих дисків.
Втулки коліс оснащені промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться і не потребують обслуговування на протязі всього терміну експлуатації.
Взуті колеса в напівслікові покришки Kenda розміром 26х1,75". Їх протектор дозволяє без зусиль їхати по сухому та мокрому асфальту, а також по накатаних лісових стежках та ґрунтовці.
Задній перемикач на 8 швидкостей Microshift ACOLYTE обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко і точно включати необхідну передачу.
Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох сторін обода. Це досить потужні гальма, при цьому їх конструкція доволі проста, що гарантує їх надійність.
| Бренд | Pride |
| Вес | 10.6 кг |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 26'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 28 спиці |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 26" |
| Задний переключатель | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 23791949,23791950,23791951 |
| Кассета | Microshift CS-H083 12-42T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Glider |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | 26" Glider |
| НаименованиеУкр | Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 сіро-блакитний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подседельный штырь | 25,4х350мм, алюміній, ексцентрик |
| Покрышки | Полуслік Kenda 26х1,75" |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 2.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 26'' |
| Рост | 150-165 см |
| Руль | PRIDE 600мм, алюміній |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | ободные |
| Тормоза | V-brake |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Шатуны | Prowheel C10Y-NW алюміній, 152MM |
Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 серо-лазурный A5
- Модель: SKD-84-30
- Наявність: Є в наявності
-
20460.00грн.
- Без ПДВ: 20460.00грн.




