Підлітковий гірський велосипед від «народного бренду» Pride Bikes. Він відмінно підійде для прогулянкової їзди міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Ключові особливості:
Геометрія та посадка адаптовані для комфортної й активної їзди
Рама з алюмінієвого сплаву 6061
Амортизаційна вилка GTMRK з ходом 80 мм
Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200
Покришки з класичною «кантрійною» шириною 2.1" та універсальним протектором
Новітня трансмісія Shimano ESSA на 8 швидкостей
| SKU | MARVEL6226 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | GTMRK 330-ML-S-26“, хід 80мм |
| Втулки | WZ алюміній, 32 сп., ексцентрик |
| Вынос | Алюміній, 60MM |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Диаметр колеса | 26" |
| Задний переключатель | SHIMANO ESSA RD-U2000 8sp |
| Картинки | 23815506,23815507 |
| Кассета | Shimano CS-HG400, 11-45T, 8 ск. |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| НаименованиеУкр | Велосипед 26" Pride MARVEL 6.2 рама - XS бордовий B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюміній, подвійні 19мм |
| Покрышки | Chaoyang 26x2.1’’ |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XS |
| Рама | PRIDE алюміній, 26'' |
| Рост | 155-165 см |
| Тип велосипеда | Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Цвет велосипеда | Бордовый |
| Шатуны | PROWHEEL A10XPP BCD 104MM, S=165, M=170, L/XL=175, алюміній, під квадрат |
Велосипед 26" Pride MARVEL 6.2 рама - XS бордовый B6
- Модель: SKE-02-76
- Наявність: Є в наявності
-
19580.00грн.
- Без ПДВ: 19580.00грн.



