Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail - це відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Ключові особливості:
Алюмінієва рама з сучасною геометрією
Амортизаційна вилка SR Suntour з ходом 100 мм
Новітня трансмісія Shimano CUES U4000 на 9 швидкостей
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм
Втулки Formula стандарту Boost
Накатисті покришки WTB Ranger шириною 2.25"
| SKU | C26065U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM Boost, coil, 100mm travel, 46mm offset (29"), 80mm travel, 42mm offset (27.5") |
| Втулки | Formula DC-51, 15x100mm / Formula DC-1422, 12x142mm |
| Вынос | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.8, 6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Shimano CUES U4000 |
| Каретка | ProWheel, square taper |
| Картинки | 23705930,23705931,23705932,23705933,23705934,23705935 |
| Кассета | Shimano CUES, 11-46, 9-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Trail |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Trail 2 Unisex |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Cannondale TRAIL 2 рама - XS MRD B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB SX19, 32h |
| Подседельный штырь | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.6 |
| Покрышки | WTB Ranger 2.25" |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XS |
| Рама | Trail, SmartForm C3 Alloy, 142x12mm, SAVE, 1-1/8" headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, KickFlip h |
| Рост | 137-157 см |
| Рулевая колонка | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Руль | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 720mm |
| Ручки переключения | Shimano CUES U4000, 9-speed |
| Седло | Cannondale Trail |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Тормозные ручки | Tektro hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | KMC X9, 9-speed |
| Шатуны | Prowheel, Charm 30T |
Велосипед 27,5" Cannondale TRAIL 2 рама - XS MRD B6
- Модель: SKE-74-25
- Наявність: Є в наявності
-
35200.00грн.
- Без ПДВ: 35200.00грн.







