Four Corners створювався для любителів пригод з далекими поїздками і ночівлями в наметі. Він готовий до будь-якого дорожнього покриття, будь то ґрунтова дорога або ж легкий сінглтрек прямо за наступним поворотом. Підняте положення керма та безліч кріпильних отворів дозволяють буквально жити на велосипеді протягом декількох днів так само легко, як і щодня їздити на ньому на роботу. А мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно підібрати велосипед під свій зріст.
Рама зроблена з хром-молібденової сталі марки 4130. Завдяки подвійному баттингу труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хром-молібден практично не схильний до корозії, він легше і набагато міцніше звичайної сталі та здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дозволяє рамі і вилці максимально поглинати вібрацію від дороги. Фреймсет підтримує установку широких покришок аж до 47 мм, що значно розширює можливості велосипеда і дозволяє ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Рама має довгу базу з низьким переднім трикутником і опущеними верхніми перами. Така геометрія робить велосипед комфортним і стійким при їзді по бездоріжжю. В цілому Four Corners має керованість гірського велосипеда і посадку дорожнього, що разом з ергономічним кермом і зручними гальмівними ручками дозволяє проводити в сідлі дуже багато часу і не втомлюватися. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвата і надає більше простору для закріплення нарульной сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила і безліч кріплень під аксесуари, які забезпечують можливість кріплення до шести пляшок.
Міцні колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах. Взуті колеса в покришки WTB Resolute шириною 42 мм, вони мають універсальний протектор, що підходить під будь-який тип покриття, і захист від проколів. За швидку і ефективну зупинку велосипеда відповідають кращі на ринку дискові механічні гальма з двома рухомими колодками TRP Spyre-C, що мають високу надійність і стабільність роботи в будь-яких умовах. Трансмісія представлена перевіреною часом групою навісного обладнання Shimano Sora 3х9 з величезним діапазоном передач. Попереду встановлено 3 зірки на 50/39/30 зубів, а ззаду касета з 9 зірок на 11-34 зубів. Такий розрахунок допоможе ідеально підібрати потрібну передачу як при повсякденній їзді, так і на навантаженому туристичним обладнанням велосипеді.
Marin Four Corners - це ідеальний приклад комфортного в посадці та керуванні туристичного велосипеда, здатного проїхати тисячі кілометрів і долати будь-які випробування.
| SKU | 732425 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Хром-молибден, крепления багажника, крыльев и флягодержателей, QR |
| Втулки | Кованый алюминий, 6 болтов, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кованый алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Грипсы | Marin Comfort Bar Tape, амортизирующие гелевые подкладки |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Shimano Sora 9-Speed |
| Задний тормоз | TRP Spyre-C Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23809055 |
| Кассета | Shimano HG300 9-Speed, 11-34T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin FOUR CORNERS |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Four Corners |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS рама - S Satin Black/Red A3 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin, алюминий, двойные |
| Педали | Trekking , платформы |
| Передний переключатель | Shimano Sora 3-Speed |
| Передний тормоз | TRP Spyre-C Road, дисковые, механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Marin, алюминий 27.2мм |
| Покрышки | WTB Resolute, 650Bx42мм, защита от проколов |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | Utilitour хром-молибден, двойной баттинг, Biometric Geometry, крепления багажника и крыльев, QR |
| Рост | 157-168 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8D, пром. подшипники |
| Руль | Marin Compact, алюминий, баттинг, развёртка 12º |
| Ручки переключения | Shimano Sora 3x9-Speed |
| Ручки тормоза | Shimano Sora, моноблоки, механические |
| Седло | Marin MTB |
| Спицы | Нержавеющая сталь, 14g |
| Тип велосипеда | Туринг |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC X9 |
| Шаблон продукта | Гравийные |
| Шатуны | Shimano Sora Hollowtech II, 50/39/30T |
| Электрический привод | нет |
Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS рама - S Satin Black/Red A3
- Модель: SKD-54-18
- Наявність: Є в наявності
-
50116.00грн.
- Без ПДВ: 50116.00грн.


