Marin Larkspur 2 - це байк з геометрією і прохідністю гірського велосипеда, з комфортною посадкою круізерів, з безліччю кріплень для всіляких аксесуарів і туристичного обладнання, а також з топовими комплектуючими зі світу маунтінбайкінга. Це саме те, що уявляють собі райдери, які шукають універсальний велосипед на будь-який випадок життя.
Райдери з усього світу вже дуже багато років експериментують, схрещуючи міські велосипеди з сучасними напрацюваннями зі світу маунтінбайкінга. Зазвичай виходять досить цікаві апарати, але завжди є якийсь компроміс. Конструктори і дизайнери з Marin Bikes проаналізували безліч таких екземплярів і, застосувавши до них свій багатий досвід у створенні гірських, гравійних і міських велосипедів, представили світу Larkspur - хромолевий комфортний сітібайк, здатний підкорити гравійні трейли. Він обладнаний рідкісними для такого класу велосипедів гідравлічними гальмами та трансмісією 1х11 Shimano Deore, колесами 27.5" з широченними покришками та дроппером!
В основі велосипеда класична крос-кантрійна геометрія, що дозволяє легко маневрувати і швидко розганятися, але посадка більш пряма й комфортна, за рахунок форми керма з загнутими назад кінцями. До того ж, в такому положенні огляд набагато краще. Вилка має великий виліт вперед, що становить 50 мм, збільшуючи тим самим колісну базу велосипеда, для кращої стійкості. А разом з кутом рульової 69 градусів, такий офсет вилки робить керування таким же як на кантрійніках. Верхню трубу сильно опустили, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед.
Ключові особливості:
Комфортна геометрія, що дозоляє проводити в сідлі багато часу і не втомлюватися
Майже пряма посадка сітібайка поєднана зі спритністю гірського велосипеда
Рама зроблена з хром-молібденової сталі Series 2 з батингом
Ригідна вилка також зроблена зі сталі CrMo
Кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила і безліч кріплень під фляги, насос та інші аксесуари
Широка універсальна гума Vee Tire GPVee 2.35 мм з захистом від проколів
Гідравлічні гальма Tektro HD-M275 з роторами 180 мм
Трансмісія microSHIFT Advent X на 10 швидкостей з розрахунком 38х11-51Т
| SKU | Larkspur124 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | CrMo Steel, Curved Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm Clamp |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Adventure |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X 10-Speed Wide Range |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23824853 |
| Кассета | SunRace 10-Speed, 11-51T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin LARKSPUR |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Larkspur 1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin Larkspur 1 рама - L Gloss Metallic Blue/Metallic Dark Blue A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, 25mm Internal, Disc Specific |
| Особенности рамы | Низкая верхняя труба |
| Педали | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire, GPVee, 27.5x2.35", Wire Bead, Puncture Protection, Mixed Terrain Ready |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Series 2 Butted CrMo, 27.5” Wheels, Mixte Low-Step, Integrated Headset, Disc Brake, Kickstand Mount, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 173-180 см |
| Рулевая колонка | FSA Orbit CE No.8B |
| Руль | Marin Alloy Sweeper |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X 10-Speed |
| Седло | Marin Adventure Plush |
| Спицы | 14g Stainless Steel |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro HD-M275 Hydraulic, 180mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуны | Forged Alloy Crank, Steel Narrow Wide 38T Chainring |
Велосипед 27,5" Marin Larkspur 1 рама - L Gloss Metallic Blue/Metallic Dark Blue A5
- Модель: SKE-54-88
- Наявність: Є в наявності
-
33000.00грн.
- Без ПДВ: 33000.00грн.


