Muirwoods спроєктований для райдерів, яким потрібен міцний міський велосипед на широких покришках, здатний легко звертати з дороги, щоб зрізати маршрут парками, дворами та лісовими масивами. Кожен компонент обрано з огляду на його міцність і функціональність, що робить Muirwoods ідеальним вибором для тих, хто використовує велосипед як основний транспорт і не бажає обмежуватися лише велодоріжками чи автошляхами. Це витривалий байк, здатний впоратися з будь-яким повсякденним завданням: від швидкого переміщення містом зранку до пізнього вечора до подорожей на вихідних з багажниками та туристичними сумками.
Раму виготовлено з міцної та легкої хром-молібденової сталі (CrMo). Цей сплав легший і набагато міцніший за звичайну сталь, а також практично не схильний до корозії. Завдяки баттингу труб вдалося додатково знизити вагу без втрати міцності. Попри те, що велосипед не має активної амортизації, їзда на ньому не буде занадто жорсткою: хромоль чудово поглинає та розсіює дрібні вібрації від нерівностей дорожнього покриття. Ригідна вилка також виконана з хром-молібдену. Подовжена колісна база, кут кермового стакана 67,5° (як у трейлових байків) та занижена каретка забезпечують ідеальний баланс між керованістю та стійкістю. Низька верхня труба допомагає зручніше та безпечніше спішуватися, а опущені верхні пера роблять задній трикутник рами податливим, що гарантує комфортнішу їзду.
Ключові особливості:
Міцний та витривалий фреймсет з хром-молібденової сталі
Майже трейлова геометрія для «всеїдного» ком’ютингу
Колеса зібрані на втулках з кованого алюмінію і міцних подвійних алюмінієвих ободах
Широкі покришки Vee Tire GPVee мають захист від проколів та протектор з гарним накатом
Гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки
Перемикання передач здійснюється за допомогою трансмісії microSHIFT Advent X на 10 швидкостей
Відсутність переднього перемикача спрощує користування, а також покращує прохідність велосипеда, за рахунок збільшеного кліренсу
| SKU | 740695001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Steel, Moto Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets, 110mm Axle |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 141mm/110mm Spacing, 32H |
| Вынос | Marin Alloy, 31.8mm Clamp |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin Custom |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X 10-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23815521 |
| Кассета | SunRace 10-Speed, 11-51T |
| Материал рамы | сталь |
| Модельный ряд | Marin MUIRWOODS |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin MUIRWOODS рама - L Gold B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum, Double Wall, Disc Specific |
| Педали | Nylon Platform |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покрышки | Vee Tire, GPVee, 27.5x2.35", Wire Bead, Puncture Protection, Mixed Terrain Ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | L |
| Рама | Steezy Butted CrMo, 27.5” Wheels, Integrated Headset, Disc Brake, Fender and Rack Mounts, 141mm Axle |
| Рост | 180-188 см |
| Рулевая колонка | FSA No.8B, Sealed Cartridge Bearings |
| Руль | Marin Alloy, 30mm Rise |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X 10-Speed Trail |
| Седло | Marin MTB |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Стикер | Новинка |
| Тип велосипеда | Фитнес / Урбан,Гибриды |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M275 Hydraulic Disc, 180mm/160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro M275 Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Бежевый |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуны | Forged Alloy Crank, Steel Narrow Wide 38T Chainring |
Велосипед 27,5" Marin MUIRWOODS рама - L Gold B6
- Модель: SKE-57-24
- Наявність: Є в наявності
-
35200.00грн.
- Без ПДВ: 35200.00грн.


