Marin San Quentin не схожий на жодний з один байків, на яких ви їздили раніше! Це зовсім не кантрійнік, а справжній ендуро-хардтейл. Він має продуману для агресивного катання геометрію, великий хід вилки та широкі злі покришки. І все разом це дасть вам контроль і впевненість, як на будь-якому технічному трейлі з вертикальними контр-ухилами та великими вильотами, так і на памптреку й навіть на спотах для дьорт джампінгу.
Як і у випадку з трюковим байком Marin Alcatraz, у створенні San Quentin брав активну участь британський про-райдер Метт Джонс, понад рік доводячи геометрію велосипеда до ідеалу. Також він допомагав підібрати найбільш підходящі комплектуючі для кожної модифікації цього прудкого хардтейла.
Ключові особливості:
Рама з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 з подвійним баттингом
На каретковому стакані є кріплення для заспокійника ланцюга стандарту ISCG 05
Вилка X-Fusion Slide Boost RC з ходом 140 мм оснащена наскрізною віссю стандарту Boost 15x110 мм
Гідравлічні гальма Tektro M535 з 4-ма поршнями та роторами 180 мм з обох сторін
Трансмісія 1х11 Tektro RD-5100-L має великий діапазон передач для будь-якого рельєфу
Ободи коліс з двостінного алюмінієвого профілю, який на стику посилений штифтовим з'єднанням
«Агресивні» покришки Delium Vesatile шириною 2,5” мають гарне зчеплення на всіх типах ґрунтів
Регульований підсідельний штир TranzX з ходом від 120 мм до 170 мм, залежно від ростовки
| SKU | 740686001 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | X-Fusion Slide (29) or Sweep(27.5) Boost RC, 140mm Travel, Compression and Rebound |
| Втулки | Shimano HF-MT410B, 110x15mm / HF-MT400B, 148x12, 32H, Standard Freehub Body |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy, 35mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Marin Grizzly Lock-On |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Tektro RD-5100-L, Long Cage, Clutch |
| Каретка | External Sealed Cartridge Bearing |
| Картинки | 23818103 |
| Кассета | Tektro CS-M5100-11, 11-Speed, 11-50T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin SAN QUENTIN |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin SAN QUENTIN 2 рама - M BLUE FADE B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, Specific, 29mm Inner, Pinned Joint, 32H, Tubeless Compatible |
| Педали | Marin MTB Plastic |
| Подседельный штырь | TranzX, YSP18, 1x Remote, S 120mm, M 150mm, L-XL 170mm, 30.9mm |
| Покрышки | Delium Vesatile, All-Around Construction, 2.5", Wire-Bead Tubeless |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Series 3 6061 Aluminum, Double Butted, Internal Cable Routing, 12x148mm Thru-Axle, 73mm Threaded BB |
| Рост | 165-175 см |
| Рулевая колонка | FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Руль | Marin Mini-Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 780mm Width, 28mm Rise, 5º Up, 9º Back |
| Ручки переключения | Tektro, SL M5100-11R, 11-Speed |
| Седло | Marin Speed Concept |
| Спицы | 14g Black Stainless Steel |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип горного велосипеда | трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro M535 4-Piston Hydraulic, 180mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro M535 Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Цепь | KMC X-11 Silver and Black |
| Шатуны | Marin Forged Alloy, Integrated Steel 32T Narrow Wide Chainring, Boost Spacing |
Велосипед 27,5" Marin SAN QUENTIN 2 рама - M BLUE FADE B6
- Модель: SKE-35-28
- Наявність: Є в наявності
-
60720.00грн.
- Без ПДВ: 60720.00грн.


