Marin Stinson - це переосмислена класика комфортних міських велосипедів, які більше 100 років колесять європейськими вуличками. При проектуванні цієї лінійки велосипедів, інженери використовували матеріали, стандарти і тренди сучасного велобудівництва. Також застосовувалося, незамінне в XXI столітті, комп'ютерне моделювання для створення найбільш практичної геометрії велосипеда, що ідеально балансує між розслабленою посадкою та впевненим контролем над керуванням.
Колісна база досить велика, а кут рульової труби такий же, як у гірських байків. Це робить велосипед стійким і передбачуваним на віражах, а на прямих ділянках він і зовсім їде, немов по рейках. Посадка в сідлі пряма і, окрім надзвичайного комфорту при їзді, це дає ще й відмінний огляд, чим не можуть похвалитися суто спортивні моделі. Верхня труба опущена, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед.
Найголовніше в конструкції цієї моделі - це сильно завалена назад підсідельна труба. Таким чином сідло встановлюється нижче до землі, і в той же час зміщується назад щодо кареткового вузла. Завдяки такому технічному рішенню, велосипедист може поставити ногу на землю, не злізаючи з сідла, при цьому відстань між педалями і сідлом не змінюється. Та й крутити педалі в такому положенні набагато зручніше і приємніше.
Ключові особливості:
Рама з алюмінію 6061 Series 1, вилка з хром-молібденового сплаву сталі
Розслаблена посадка з можливістю поставити ногу на землю, не злізаючи з сідла
Велосипед стійкий і передбачуваний при їзді
Рама і вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води тощо
За безпечну зупинку відповідають дискові гальма, що безвідмовно працюють у будь-яку погоду
Трансмісія на 7 швидкостей гарно підходить для прогулянки містом і парками, чи для неспішної щоденної їзди по справах
Покришки мають захист від проколів, універсальний малюнок протектора і велику ширину, що поглинає дрібну тряску
| SKU | Stinson124 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | CrMo Steel, Straight Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Alloy |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Adventure |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Shimano Tourney, 7-Speed |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 23753273 |
| Кассета | SunRace 7-Speed, 11-34T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin STINSON |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Stinson 1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin Stinson 1 рама - XL Gloss Black A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педали | Marin Oso OE Flat |
| Подседельный штырь | Marin Alloy, 30.9mm |
| Покрышки | Vee Tire Co. Speedster, 27.5”x2.35”, Puncture Protection |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Series 1 Comfort, 6061 Aluminum, 27.5” Wheels, Disc Specific, Comfort Control Geometry, Kickstand Mount, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 180-188 см |
| Рулевая колонка | FSA, TH No.10P |
| Руль | Marin Alloy, 25mm Rise, 18˚ Backsweep |
| Ручки переключения | Shimano Altus 7-Speed RapidFire |
| Седло | Marin Comfort |
| Спицы | 14g Stainless Steel |
| Тип велосипеда | Круизёры |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Clark's CMD-23 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Shimano w/ Integrated Shifters |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | Alloy Crank, Steel 38T Chainring, Ring Guard |
Велосипед 27,5" Marin Stinson 1 рама - XL Gloss Black A5
- Модель: SKE-79-57
- Наявність: Є в наявності
-
23320.00грн.
- Без ПДВ: 23320.00грн.


