Сімейство хардтейлів Wildcat Trail призначені для любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди.
Wildcat Trail 3 має більш спортивну геометрію, ніж моделі Wildcat Trail 1 та 2, з довшою базою, коротшими перами, більшим річем та стеком, а також гострішим кутом кермової труби. Це забезпечує стабільність на високій швидкості, а також кращу маневреність і контроль на технічних ділянках, роблячи велосипед гарним вибором для динамічної їзди бездоріжжям та тренувань.
Ключові особливості:
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 з використанням батингу
Амортизаційна вилка SR Suntour XCM HLO з ходом 120 мм та гідравлічним локаутом
На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів
Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок
Гідравлічні дискові гальма Tektro HDM275 з роторами 160 мм на обох колесах
Трансмісія microSHIFT Advent 1х9 дозволяє швидко пронестись як по рівнині, так і по горбистій місцевості
| SKU | 737635003 |
| Бренд | Marin |
| Вид | Велосипед |
| Вынос | Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Marin Alloy, 30.9 |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Задняя втулка | Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Картинки | 23817221 |
| Кассета | SunRace 9-Speed, 11-46T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Marin WILDCAT TRAIL |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Wildcat 3 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 рама - L RED/BLACK A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | 14g Black Stainless Steel |
| Педали | Nylon Platform |
| Передняя втулка | Forged Alloy, Disc, 32H |
| Подседельный штырь | Marin MTB |
| Покрышки | Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm |
| Пол | Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 3.5 |
| Размер рамы | L |
| Рост | 173-180 см |
| Руль | Marin MTB, Closed End |
| Спицы | MTB, 27.5/29x2.25" |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Тип горного велосипеда | кросс-кантри,трейловый |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro HDM275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Тормозные ручки | Tektro Hydraulic |
| Цвет велосипеда | Черно-красный |
| Цепь | KMC X9 |
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 рама - L RED/BLACK A5
- Модель: SKD-42-13
- Наявність: Є в наявності
-
28160.00грн.
- Без ПДВ: 28160.00грн.


