Marvel 7.2 - це любительська модель гірської лінійки Pride Bikes. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х7, з перемикачами Microshift, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Marvel 7.2 стане відмінним вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
| SKU | MARVEL7225res |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, ход 100мм |
| Втулки | Pride, алюминий, 32сп., промподшипник, задняя 141мм |
| Вынос | PRIDE, S=60мм, M=75мм, L=90мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | MICROSHIFT RD-M46L 8ск |
| Картинки | 23824339,23824340 |
| Кассета | MICROSHIFT HG-h082 11-34T |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Marvel |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Marvel 7.2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.2 рама - S restock бірюзовий A5 |
| Не оплачивать бонусами | да |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 19мм |
| Передний переключатель | MICROSHIFT FD-M30 3ск |
| Подседельный штырь | 31,6x350мм, алюминий |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’', универсальные |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг |
| Рост | 160-170 см |
| Руль | PRIDE 31,8х700мм, подъём 25мм, алюминий |
| Ручки переключения | MICROSHIFT TS-39 3х8 |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Radius CX-7, дисковые механические |
| Цвет велосипеда | Бирюзовый |
| Шатуны | Prowheel , 22/30/40T, 175мм, алюминий |
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.2 рама - S restock бирюзовый A5
- Модель: SKE-19-39
- Наявність: Є в наявності
-
20328.00грн.
- Без ПДВ: 20328.00грн.



