Друге покоління Pride Raggey отримало оновлення трансмісії, ставши ще більш прохідним на бездоріжжі, але залишаючись таким же зручним і універсальним байком.
Геометрія алюмінієвої рами повторює геометрію популярної моделі Rocksteady. Практично пряма посадка і широкі покришки 2.25"з універсальним протектором роблять їзду неймовірно комфортною, незалежно від того, рівний асфальт під колесами або вибоїста ґрунтiвка. Взуті покришки на міцні колеса з широкими подвійними алюмінієвими ободами. Діаметр коліс 27.5"робить велосипед більш маневреним на поворотах та більш різким при прискореннях.
Оновлена трансмісія отримала 9 передач ззаду з популярним перемикачем MicroSHIFT Advent і касетою з великим діапазоном на 11-42 зубів. Це дозволило прибрати передній перемикач та 2 зірки з алюмінієвої системи шатунів, поліпшивши позашляхові характеристики велосипеда за рахунок збільшеного кліренсу, та трохи знизити вагу велосипеда. До того ж така трансмісія набагато зручніше у використанні, адже не потрібно постійно стежити за перекосом ланцюга. Для простоти в обслуговуванні та більш тривалої експлуатації, сорочку троса перемикання зробили цільною, захистивши трос від впливу навколишнього середовища. Амортизаційна вилка з великим ходом в 120 мм ще більше розширює можливості велосипеда при їзді по дорогах посипаними камінням, ямами і корінням. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією і потужністю гальмування.
На велосипед можна встановити крила, багажник, насос і дві фляги. На нижній трубі цілих 4 бонки, що дозволить підібрати найзручніше положення для фляжки з водою і користуватися нею навіть на ходу.
| SKU | RAGGEYrestock |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour XCM, ход 120мм |
| Втулки | Pride, алюминий, 32сп. |
| Вынос | Pride, M,L = 60мм, XL= 75мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Microshift RD-M619М Advent |
| Картинки | 23824556,23824557 |
| Кассета | Microshift CS-H093, Advent, 11-42T, 9ск |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Raggey |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Pride інші |
| НаименованиеEng | 27.5" PRIDE Raggey Frame - M 2022 Gray |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5 "Pride RAGGEY рама - M restock сірий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 24мм |
| Подседельный штырь | 27,2 длинной M, L= 350мм, XL=400мм, алюминий |
| Покрышки | Wanda, 27,5x2.25’’ |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Pride, алюминий 6061 |
| Рост | 165-180 см |
| Руль | Pride 31,8х760мм, подъём 25мм, баттинг, алюминий |
| Ручки переключения | Microshift SL-M819R, 9 ск. |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano BR-MT200, дисковые гидравлические |
| Цвет велосипеда | Серый |
| Шатуны | Prowheel Charm,34T, 175мм, алюминий |
Велосипед 27,5" Pride RAGGEY рама - M restock серый A5
- Модель: SKD-78-98
- Наявність: Є в наявності
-
24860.00грн.
- Без ПДВ: 24860.00грн.



