Stella 7.2 - це любительська модель гірської лінійки Pride Bikes, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба опущена, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені картриджними вальницями. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Stella 7.2 стане відмінним вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
| SKU | STELLA7224 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, ход 100мм |
| Втулки | Pride, алюминий, 32 сп., промподшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60мм, M= 80мм, L=100мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Shimano RD-M310 Altus |
| Картинки | 23824806,23824807 |
| Кассета | Radius, 12-32T, 8 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Stella |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Stella 7.2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама - S темно-бірюзовий A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 19мм |
| Передний переключатель | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Подседельный штырь | 30,4x350, алюминий |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’' |
| Пол | Женский |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | S |
| Рама | PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг |
| Рост | 155-165 см |
| Руль | PRIDE 25,4х680мм, подъём 20мм, алюминий |
| Ручки переключения | Shimano SL-M310 ALTUS, 3x8 скоростей |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные,Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | Radius CX-7, дисковые механические |
| Цвет велосипеда | Морская волна |
| Шатуны | Prowheel , 22/30/40T, 175мм, алюминий |
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама - S темно-бирюзовый A5
- Модель: SKD-64-51
- Наявність: Є в наявності
-
17160.00грн.
- Без ПДВ: 17160.00грн.



