Stella 7.3 - це поліпшена версія серед моделей Stella, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба знижена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією і потужністю гальмування. Подвійні ободи мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія любительського рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Stella 7.3 стане відмінним вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
| SKU | STELLA7322 |
| Бренд | Pride |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCT, ход 100мм |
| Втулки | Pride, алюминий, 32 сп., промподшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60мм, M= 80мм, L=100мм, алюминий |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Задний переключатель | Shimano RD-M3000 Acera 9 скоростей |
| Задний тормоз | Shimano BR-MT200, дисковые гидравлические |
| Картинки | 23814875,23814876 |
| Кассета | Shimano M200, 11-36T, 9 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Pride Stella |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Stella 7.3 |
| НаименованиеEng | 27.5" Pride Stella 7.3 Frame - M 2022 Pink |
| НаименованиеУкр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - M рожевий A5 |
| Не оплачивать бонусами | да |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 20мм |
| Передний переключатель | Shimano FD-M2000 ALTUS 3 скорости |
| Передний тормоз | Shimano BR-MT200, дисковые гидравлические |
| Подседельный штырь | Алюминий 30,4x350 |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’', универсальные |
| Пол | Женский |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг |
| Рост | 160-175 см |
| Руль | PRIDE алюминий, 25,4х680мм, подъём 20мм |
| Ручки переключения | Shimano SL-M2000 ALTUS, 3x9 скоростей |
| Ручки тормоза | Shimano BR-MT200 |
| Тип амортизации | хардтейл |
| Тип велосипеда | Горные,Подростковые |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Тип горного велосипеда | прогулочный |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Цвет велосипеда | Розовый |
| Шатуны | Prowheel, алюминий, 22/30/40T, 175мм |
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - M розовый A5
- Модель: SKD-97-65
- Наявність: Є в наявності
-
19580.00грн.
- Без ПДВ: 19580.00грн.



