ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТУ
Лінійка гоночних велосипедів Cannondale SuperSix - справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO – це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроектована для максимально точного й передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким та низьким перам досягається вибухова динаміка при прискореннях. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму і вилку одним цілим, це дозволяє економити дорогоцінні вати під час тривалої гонки.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет – це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту і стрімких апхілів
Покращена аеродинаміка за рахунок форми труб та низьких пер
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Карбонове кермо з аероформою інтегроване до рами через аеродинамічний виніс
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення системи SmartSense
Надлегкі, аеродинамічні та жорсткі карбонові колеса HollowGram R 45
Швидкі та накатисті покришки Vittoria Rubino Pro 700x25c
Електронна трансмісія 2х12 Shimano Ultegra Di2
Потужні дискові гальма Shimano Ultegra з роторами MT800 160/140
| SKU | C11402U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8” to 1-1/4” Delta steerer, 55mm offset |
| Втулки | (F) HollowGram, sealed bearing 12x100mm centerlock / (R) HollowGram 3-pawl, sealed bearing, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Каретка | Shimano BB-RS500, BSA |
| Картинки | 23825035,23825036,23825037,23825038,23825039,23825040,23825041,23825042 |
| Кассета | Shimano Ultegra R8100, 11-30, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale SuperSix |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | S6 Evo Crb 2 di2 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 2 рама - 54см MRD A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | HollowGram R 45, Carbon, 20h front, 24h rear, 50mm deep, 21mm inner width, tubeless ready |
| Передний переключатель | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Подседельный штырь | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покрышки | Vittoria Rubino Pro Bright Black, 700x25c, reflective strip |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 54 |
| Рама | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, |
| Рост | 170-180 см |
| Рулевая колонка | Integrated, 1-1/8” - 1-1/4” |
| Руль | Vision Trimax Carbon Aero |
| Ручки переключения | Shimano Ultegra Di2 R8170, wireless, 2x12 |
| Седло | Prologo Dimension STN NDR, Stainless Steel Rails |
| Спицы | Formula Grand Forza, Double Butted, straight-pull |
| Тип велосипеда | Шоссейные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | электронная |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тип шоссейного велосипеда | гоночный |
| Тормоза | Shimano Ultegra R8170, 160/140mm MT800 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano Ultegra Di2 R8170 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Красный |
| Цепь | Shimano Ultegra, 12-speed |
| Шатуны | Shimano Ultegra R8100, 52/36 |
Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 2 рама - 54см MRD A5
- Модель: SKE-39-65
- Наявність: Є в наявності
-
296120.00грн.
- Без ПДВ: 296120.00грн.









