ЛЕГЕНДА ВЕЛОСПОРТУ
Лінійка гоночних велосипедів Cannondale SuperSix - справжня легенда шосейного спорту, а його версія Cannondale SuperSix EVO – це новий рівень нестримної швидкості та бездоганної керованості.
Геометрія рами спроектована для максимально точного й передбачуваного керування на високих швидкостях, а завдяки коротким та низьким перам досягається вибухова динаміка при прискореннях. Форма фреймсета має аеродинамічний інтегрований дизайн, роблячи раму і вилку одним цілим, це дозволяє економити дорогоцінні вати під час тривалої гонки.
Ключові особливості:
Легкий карбоновий фреймсет – це ідеальне поєднання швидкості, керованості та комфорту
Жорсткі рама та вилка для вибухового спринту і стрімких апхілів
Покращена аеродинаміка за рахунок форми труб та низьких пер
Інтегрована вилка та підсідельний хомут для меншого опору повітря
Максимальна ширина покришок 30 мм
Підтримується встановлення системи SmartSense
Швидкі та накатисті покришки Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25c
Трансмісія 2х12 Shimano 105 105 R7100
Потужні дискові гальма Shimano 105 R7170 з роторами 160 мм на обох колесах
| SKU | C11602U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset |
| Втулки | (F) Formula CL-712, 12x100mm centerlock / (R) Formula RXC-400, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Cannondale Wheel Sensor |
| Задний переключатель | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Каретка | Shimano BB-RS500, BSA |
| Картинки | 23823668,23823669,23823670,23823671,23823672,23823673,23823674,23823675 |
| Кассета | Shimano 105 R7100, 11-36, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale SuperSix |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | S6 Evo Crb 4 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рама - 44см BLK A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Maddux 3.0, 28h |
| Передний переключатель | Shimano 105 7100, braze-on |
| Подседельный штырь | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покрышки | Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700x25c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 44 |
| Рама | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, |
| Рост | 154-165 см |
| Рулевая колонка | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |
| Руль | Vision Trimax Compact |
| Ручки переключения | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Седло | Prologo Nago RS STN, Stainless Steel Rails |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Шоссейные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тип шоссейного велосипеда | гоночный |
| Тормоза | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano 105 7100 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano 105 7100, 12-speed, 50/34 |
Велосипед 28" Cannondale SuperSix EVO Carbon 4 рама - 44см BLK A5
- Модель: SKE-87-61
- Наявність: Є в наявності
-
145200.00грн.
- Без ПДВ: 145200.00грн.









