Переродження легендарного боліду SuperX! Байк повернувся з повністю оновленим фреймсетом і тепер націлений не тільки на класичні циклокросові перегони, а й на сучасні гравійні гонки, що з кожним роком стають все масштабніше.
Оновлена геометрія ще до релізу тестувалася на гонках, щоб інженери могли налаштувати кожен міліметр рами для ідеальної точності поворотів, спритності в апхілах та спринтах, а також стабільності на швидкісних прямих ділянках з боковим чи зустрічним вітром. Гнучкі зони в підсідельній трубі, задньому трикутнику та верхній трубі працюють як система мікропідвіски разом з D-подібним підсідельним штирем, щоб поглинати дрібні удари та вібрацію.
Конструкція рами має ряд особливостей:
Proportional Response – різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту
OutFront – рама поєднує кут нахилу кермової колонки з довшим, ніж зазвичай, 55-ти міліметровим вильотом вилки, що підвищує стабільність і контроль на крутих і стрімких схилах, зберігаючи при цьому чітке й контрольоване керування для швидкої зміни траєкторії
Delta Steerer – трикутний шток вилки забезпечує повністю внутрішню проводку кабелів через кермову колонку, що не створює жодних перешкод чи тертя при повороті керма
Ключові особливості:
Карбоновий фреймсет з аеродинамічними зонами та геометрією для гравійних чи CX гонок
Гнучкі зони та D-подібний підсідельний штир
Конструкція Proportional Response для різних ростовок
Проміжки для покришок 48 мм позаду і 51 мм попереду
Універсальний гак перемикача Sram UDH
Потужні та інформативні гідравлічні гальма Shimano GRX 820
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano GRX 820 з розрахунком 48/32 х 11-36Т
Витривалі й легкі колеса DT Swiss на 24 спиці з внутрішньою шириною обода 24 мм
Швидкі покришки Vittoria Terreno T50, що ідеально підходять для перегонів по змішаному покриттю
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
| SKU | C17045U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | SuperX Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/2" Delta steerer, 55mm offset |
| Втулки | DT Swiss 370, 12x100mm/12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Cannondale Wheel Sensor, Tubeless valves |
| Задний переключатель | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23825318,23825319,23825320,23825321,23825322 |
| Кассета | Shimano 105 7100, 11-36, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale SuperX |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | SuperX 3 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale SUPERX Carbon 3 рама - 54 RAW A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | DT Swiss G1800 Spline 24mm inner width, 25mm depth, 24h, tubeless ready |
| Передний переключатель | Shimano GRX 820, braze-on |
| Подседельный штырь | Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 20mm offset (51-61cm) |
| Покрышки | Vittoria Terreno T50, 700x40c, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 54 |
| Рама | SuperX Carbon, Proportional Response construction, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, UDH BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated s |
| Рост | 170-180 см |
| Рулевая колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Руль | Cannondale C2, 7050 Alloy, Compact |
| Ручки переключения | Shimano GRX 820, 12-speed |
| Седло | Prologo Dimension AGX STN |
| Спицы | DT Swiss Aero Comp |
| Тип велосипеда | Гравийные,Циклокросс |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano GRX 820, 160/160mm CL800 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano GRX RX820 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano M8100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano RX 820, 48/32 |
Велосипед 28" Cannondale SUPERX Carbon 3 рама - 54 RAW A5
- Модель: SKE-08-65
- Наявність: Є в наявності
-
177760.00грн.
- Без ПДВ: 177760.00грн.






