Cannondale Synapse порадує любителів швидкої їзди на дальні відстані з підвищеним комфортом. Об’ємні тренування, динамічна поїздка по місту, аматорські змагання або навіть легкохідний туризм – цей байк здатній на все! Велосипед може похвалитися оптимальним балансом ваги і жорсткості, що є важливими характеристиками для шосейників. Зручна спортивна посадка дозволяє долати великі відстані, не відчуваючи дискомфорту в спині і руках.
Велосипед має подовжену колісну базу, що робить його більш стійким ніж класичні гоночні моделі. Підняте кермо забезпечує зручну посадку: нахилу торса досить для того, щоб ефективно набирати швидкість, але в той же час спина і руки не перенапружуються.
Конструкція рами має ряд особливостей:
Proportional Response – різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту
Delta Steerer – трикутний шток вилки забезпечує повністю внутрішню проводку кабелів через кермову колонку, що не створює жодних перешкод чи тертя при повороті керма
StashPort – відсік у верхній трубі, прямо під фляготримачем, в якому знаходиться фірмова сумка для всіх необхідних в дорозі інструментів і ремкомплектів
Ключові особливості:
Карбоновий фреймсет з аеродинамічними зонами та для швидкої й тривалої їзди
Гнучкі зони та D-подібний підсідельний штир
Конструкція Proportional Response для різних ростовок
Інтегроване в раму місце для зберігання ремкомплекту + фірмова сумка
Проміжки для покришок 42 мм позаду і 48 мм попереду
Універсальний гак перемикача Sram UDH
Сумісність зі SmartSense Gen 2.0
Потужні та інформативні гідравлічні гальма Shimano 105
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano 105 з розрахунком 50/34 х 11-36Т
Витривалі колеса з ободами DT Swiss R470 DB та втулками Shimano RS470
Швидкі покришки Vittoria Zaffiro Pro V 700x32c
На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
| SKU | C12085U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Synapse Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/5" Delta steerer, 55mm offset, fender moun |
| Втулки | (F) Shimano RS470, 12x100mm centerlock / (R) Shimano RS470, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Cannondale Wheel Sensor, Large StashBag downtube storage bag |
| Задний переключатель | Shimano 105 7100 |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23776453,23776454,23776455,23776456,23776457,23776458 |
| Кассета | Shimano 105 7100, 11-36, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Synapse |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Synapse CRB 5 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE Carbon 5 рама - 51 BLK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | DT Swiss R470 DB, 28h |
| Передний переключатель | Shimano 105 7100, braze-on |
| Подседельный штырь | HollowGram 27, Alloy, 2 bolt clamp, 330mm, 15mm offset |
| Покрышки | Vittoria Zaffiro Pro V, 700x32c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 51 |
| Рама | Synapse Carbon, Proportional Response construction, integrated cable routing, downtube Stashport, 12x142 thru-axle, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat m |
| Рост | 165-175 см |
| Рулевая колонка | Integrated, 1-1/8" - 1-1/2" |
| Руль | Vision Trimax Compact TT Alloy |
| Ручки переключения | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Седло | Fizik Terra Argo X7, 150mm |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Шоссейные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тип шоссейного велосипеда | эндуранс |
| Тормоза | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT64 centerlock rotors |
| Тормозные ручки | Shimano 105 7120 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano 105 7100, BSA, 50/35 |
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE Carbon 5 рама - 51 BLK B6
- Модель: SKE-10-78
- Наявність: Є в наявності
-
143440.00грн.
- Без ПДВ: 143440.00грн.







