Topstone – це справжній універсал! Простий, надійний і неймовірно веселий гравійник, що створений для любителів пригод та фанових покатеньок. Він готовий сьогодні мчати по міських вуличках і лісових стежках, а вже завтра відправитися у подорож завдовжки в декілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Легке та впевнене керування, невибагливі та витривалі компоненти, а також дуже комфортна геометрія, все це дозволило гравійнику від Cannondale завоювала прихильність райдерів по всьому світу та обрости величезною армією відданих фанатів.
Рама поєднує кут нахилу кермової колонки з довшим, ніж зазвичай, 55-ти міліметровим вильотом вилки, що підвищує стабільність і контроль на крутих і стрімких схилах, зберігаючи при цьому чітке й контрольоване керування для швидкої зміни траєкторії. Ця конструкція має назву OutFront.
Ключові особливості:
Рама з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2 з батованими трубами
Вилка повністю виконана з надміцного карбону, вона відмінно гасить вібрацію від дрібних нерівностей
Велосипед обладнаний наскрізними осями, які міцно з'єднують фреймсет і колеса, роблячи конструкцію більш стійкою до скручування
Рама підтримує встановлення багажника і повнорозмірних крил, що дозволяє використовувати велосипед у якості швидкого ком’ютера
Безліч бонок на рамі та вилці дозволяють встановити різноманітні аксесуари, додаткові фляги, туристичні сумки й енікейджи
Для додаткового комфорту і прохідності рама та вилка мають збільшені проміжки, дозволяючи встановити покришки до 45 мм
Гідравлічні гальма Shimano GRX 400 з роторами 160 мм на обох колесах
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano GRX 820 з розрахунком 46/30 х 11-34Т
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
| SKU | C15603U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, fender/gear mounts |
| Втулки | (F) Formula cartridge bearing, 12x100mm centerlock / (R) Formula cartridge bearing, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Tubeless valves |
| Задний переключатель | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23825059,23825060,23825061,23825062,23825063,23825064,23825065 |
| Кассета | Shimano HG R7100, 11-34, 12-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Topstone |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Topstone 1 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 1 рама - XL OBS A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i23 TCS, 28h, tubeless ready |
| Передний переключатель | Shimano GRX 820 |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покрышки | WTB Riddler TCS Light, 700x37c, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Topstone, lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, m |
| Рост | 190-203 см |
| Рулевая колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Руль | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки переключения | Shimano GRX 600, 12-speed |
| Седло | Fizik Aliante Delta, S-alloy rails |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano GRX 600 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | Shimano HG M7100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano GRX 600, 46/30 |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 1 рама - XL OBS A5
- Модель: SKE-11-83
- Наявність: Є в наявності
-
92400.00грн.
- Без ПДВ: 92400.00грн.








