СПРАВЖНІЙ УНІВЕРСАЛ
Topstone – це простий, надійний і неймовірно веселий гравійник, що створений для справжніх любителів пригод та фанових покатеньок. Він готовий сьогодні мчати по міських вуличках і лісових стежках, а вже завтра відправитися у подорож завдовжки в декілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Легке та впевнене керування, невибагливі та витривалі компоненти, а також дуже комфортна геометрія, все це дозволило гравійнику від Cannondale завоювала прихильність райдерів по всьому світу та обрости величезною армією відданих фанатів.
РАМА ТА ВИЛКА
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою батованих труб, що мають збільшену товщину стінок в точках перенавантажень та зменшену в тих місцях, які їх не відчувають. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформірованний профіль труб.
Вилка повністю виконана з надміцного карбону, вона відмінно гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, дозволяючи довше їздити не втомлюючись.
Що б залишатися жорстким і збалансованим при різких поворотах та перестрибуваннях через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, які міцно з'єднують фреймсет і колеса.
Рама підтримує встановлення багажника і повнорозмірних крил, що дозволяє використовувати велосипед у якості швидкого ком’ютера.
Безліч бонок на рамі та вилці дозволяють встановити різноманітні аксесуари, додаткові фляги, туристичні сумки й енікейджи.
Для додаткового комфорту і прохідності рама та вилка мають збільшені проміжки, дозволяючи встановити покришки до 45 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія microSHIFT Advent X розроблена спеціально для бездоріжжя, тому вона добре справляється і з поганими погодними умовами, і з дуже складним рельєфом, зберігаючи точність перемикання
10-ти швидкісна касета 11-48Т дозволяє підібрати передачу під будь-який рельєф, а 1 зірка на шатунах дозволяє збільшити кліренс велосипеда
Дискові гальма Promax Render R впевнено зупиняють велосипед, дозволяючи прогнозувати місце зупинки. А також гальма не петребують спецінструменту для обслуговування
Алюмінієві вілсети з ободами GXD 1.0 та втулками Formula, дозволяють їздити не тільки асфальтом, а й сміливо з’їжджати на найближчу стежку, що веде на бездоріжжя
Покришки WTB Riddler Comp мають ширину 37 мм та універсальний гравійний протектор з високими та рідкими шипами по боках для кращого зчеплення на бездоріжжі та більш щільною й низькою центральною на ж частиною, що забезпечує гарний накат на асфальті
| SKU | TOPSTONE423 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Карбон, 1-1/8" - 1-1/2" шток, 55mm смещение вперед, внутренняя проводка тросов, ось 12x100, крепление крыла |
| Втулки | Formula, промподшипники, centerlock 12х100/12х142 |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.8, 7° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Cannondale Bar Tape, 3.5мм |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | microSHIFT Advent X, 10 скоростей |
| Задний тормоз | Promax Render R, дисковые механические, ротор 160мм |
| Картинки | 23829037,23829038,23829039,23829040,23829041 |
| Кассета | microSHIFT, 11-48, 10 скоростей |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Cannondale Topstone |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Topstone 4 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL MGO A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | GXD 1.0, 28сп |
| Педали | Не комплектуется |
| Передний тормоз | Promax Render R, дисковые механические, ротор 160мм |
| Подседельный штырь | Cannondale 4, 6061 алюминий, 27.2 x 350мм |
| Покрышки | WTB Riddler Comp, 700 x 37c |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | XL |
| Рама | SmartForm C2 алюминий, ось 12x142, BSA, конусная рулевая, внутренняя проводка тросов StraightShot, крепление для фляг/сумок |
| Рост | 182-203 см |
| Рулевая колонка | Интегрированная, 1-1/8" - 1-1/2" |
| Руль | Cannondale 3, баттинг, 6061 алюминий, развертка 16° |
| Ручки переключения | microSHIFT Advent X 1х10 |
| Ручки тормоза | microSHIFT Advent X механические |
| Седло | Cannondale Stage CX |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Желтый |
| Цепь | KMC X10, 10 скоростей |
| Шатуны | Prowheel Charm 40T |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL MGO A4
- Модель: SKE-16-12
- Наявність: Є в наявності
-
52756.00грн.
- Без ПДВ: 52756.00грн.






