Довгоочікуване оновлення гравійного байка, який вже по праву можна назвати легендарним!
Велосипед, як і раніше, має фірмову мікропідвіску та ідеально збалансовану геометрію, що дозволяє сьогодні динамічно пронестися по улюбленим лісовим стежкам, а вже завтра навішати купу сумок й відправитися у подорож подалі від шумних міст та асфальтованих доріг. Але тепер байк отримав внутрішнє сховище для ремкомплекту, дуже акуратний і чистий зовнішній вигляд з повністю внутрішньою проводкою та прихованими болтами, а також проміжки під широченні МТБ-шні покришки.
Конструкція фреймсету має ряд особливостей:
KingPin - cистема мікропідвіски з ходом до 30 мм, що працює завдяки поєднанню шарніра з дуже низьким коефіцієнтом тертя, який з’єднує верхні пера та підсідельну трубу, а також гнучких зон в підсідельній трубі, задньому трикутнику та верхній трубі
Lefty Oliver - однонога вилка з ходом 40 мм, що відмінно поглинає вібрації і ямки, роблячи керування на бездоріжжі комфортним і передбачуваним. Вилка має дуже високу стійкістю до торсійних навантажень, а також неймовірну швидкістю і легкість роботи, за рахунок використання в конструкції голчастих вальниць замість бушингів
Proportional Response - різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту
OutFront - рама поєднує кут нахилу кермової колонки з довшим, ніж зазвичай, 55-ти міліметровим вильотом вилки, що підвищує стабільність і контроль на крутих і стрімких схилах, зберігаючи при цьому чітке й контрольоване керування для швидкої зміни траєкторії
StashPort - відсік у верхній трубі, прямо під фляготримачем, в якому знаходиться фірмова сумка для всіх необхідних в дорозі інструментів і ремкомплектів
Ключові особливості:
Сучасна гравійна геометрія, що балансує між прохідністю олд-МТБ та зручністю ендюранса
Повітряна вилка Lefty Oliver з ходом 40 мм
Витривала карбонова рама з підтримкою дропера
Гнучкі зони та система мікропідвіски KingPin
Конструкція Proportional Response для різних ростовок
Інтегроване в раму місце для зберігання ремкомплекту + фірмова сумка
Рама підтримує встановлення повнорозмірних крил, купи аксесуарів, додаткових фляг та енікейджів
Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах
Проміжки для покришок 52 мм позаду з системою 1х (50 мм з 2х) і аж 56 мм попереду
Підтримує універсальний гак перемикача Sram UDH
Потужні та інформативні гідравлічні гальма SRAM Rival
Електронна трансмісія на 12 швидкостей SRAM GX Eagle AXS T-Type з розрахунком 42 х 10-52Т
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
| SKU | C15185U |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Lefty Oliver, 40mm travel, lockout, Gen 2 Chamber Damper w/ All-Over tune, ISO High-Ride air spring, tapered steerer, 700c, 55mm offset |
| Втулки | (F) Lefty 50, 6-Bolt / (R) DT Swiss 370 LN Ratchet System, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6°: 70mm (47-51m), 80mm (54cm), 90mm (56-58cm), 100mm (61cm) |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Large StashBag downtube storage bag, Reserve Fillmore tubeless valve stems, SRAM AXS charger |
| Задний переключатель | SRAM GX Eagle AXS, T-Type |
| Каретка | SRAM DUB BSA Road 68 Wide |
| Картинки | 23800265,23800266,23800267,23800268,23800269,23800270 |
| Кассета | SRAM GX XS-1275, 10-52, T-Type, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Topstone |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 1 Lefty AXS рама - 58см BLK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Reserve 40 I 44 GR Carbon, Turbulent Aero Tech, 24h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | Cannondale SAVE Carbon, 27.2x350mm (47-58), 400mm (61) |
| Покрышки | WTB Raddler TCS Light, 700x44c, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 58 |
| Рама | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube Stashport, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 d |
| Рост | 182-193 см |
| Рулевая колонка | Acros IS52/40 ICR |
| Руль | Easton EA70 AX, alloy, 16 deg flare, 120mm drop: 400mm (47cm), 420mm (51-54), 440mm (56-61cm) |
| Ручки переключения | SRAM Rival AXS, 12-speed |
| Седло | Fizik Terra Argo X5 |
| Спицы | Sapim CX-Delta J-bend |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Тип рансмиссии | электронная |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | SRAM Rival hydraulic disc, 160/160mm CenterLine X 6-bolt front, centerlock rear rotors |
| Тормозные ручки | SRAM Rival AXS hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Черный |
| Цепь | SRAM GX Eagle Transmission, 12-speed |
| Шатуны | SRAM Rival DUB Wide, 42T |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 1 Lefty AXS рама - 58см BLK B6
- Модель: SKE-29-27
- Наявність: Є в наявності
-
309760.00грн.
- Без ПДВ: 309760.00грн.







