Довгоочікуване оновлення гравійного байка, який вже по праву можна назвати легендарним!
Велосипед, як і раніше, має фірмову мікропідвіску та ідеально збалансовану геометрію, що дозволяє сьогодні динамічно пронестися по улюбленим лісовим стежкам, а вже завтра навішати купу сумок й відправитися у подорож подалі від шумних міст та асфальтованих доріг. Але тепер байк отримав внутрішнє сховище для ремкомплекту, дуже акуратний і чистий зовнішній вигляд з повністю внутрішньою проводкою та прихованими болтами, а також проміжки під широченні МТБ-шні покришки.
Конструкція рами має ряд особливостей:
KingPin - cистема мікропідвіски з ходом до 30 мм, що працює завдяки поєднанню шарніра з дуже низьким коефіцієнтом тертя, який з’єднує верхні пера та підсідельну трубу, а також гнучких зон в підсідельній трубі, задньому трикутнику та верхній трубі
Proportional Response – різні ростовки мають не тільки окремо спроектовану геометрію, а й по різному укладені шари карбону, для досягнення однакової ефективності для райдерів різного зросту
OutFront – рама поєднує кут нахилу кермової колонки з довшим, ніж зазвичай, 55-ти міліметровим вильотом вилки, що підвищує стабільність і контроль на крутих і стрімких схилах, зберігаючи при цьому чітке й контрольоване керування для швидкої зміни траєкторії
StashPort – відсік у верхній трубі, прямо під фляготримачем, в якому знаходиться фірмова сумка для всіх необхідних в дорозі інструментів і ремкомплектів
Ключові особливості:
Сучасна гравійна геометрія, що балансує між прохідністю олд-МТБ та зручністю ендюранса
Витривалий карбоновий фреймсет з підтримкою дропера
Гнучкі зони та система мікропідвіски KingPin
Конструкція Proportional Response для різних ростовок
Інтегроване в раму місце для зберігання ремкомплекту + фірмова сумка
Рама підтримує встановлення повнорозмірних крил, купи аксесуарів, додаткових фляг та енікейджів
Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах
Проміжки для покришок 52 мм позаду з системою 1х (50 мм з 2х) і аж 56 мм попереду
Універсальний гак перемикача Sram UDH
Потужні та інформативні гідравлічні гальма Shimano GRX 610
Трансмісія на 12 швидкостей Shimano GRX 820/610 з розрахунком 46/30 х 11-36Т
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
На передньому колесі встановлений датчик Garmin, що працює в парі з додатком Cannondale App
| SKU | C15175U10 |
| Бренд | CANNONDALE |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender |
| Втулки | (F) Shimano TC500, 12x100mm centerlock / (R) Shimano TC500, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2026 |
| Грипсы | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Дополнительные опции | Large StashBag downtube storage bag, tubeless valve stems |
| Задний переключатель | Shimano GRX 822, Shadow SGS |
| Каретка | Shimano BSA 68 |
| Картинки | 23817435,23817436,23817437,23817438,23817439,23817440 |
| Кассета | Shimano SLX M7100, 10-51, 12-speed |
| Материал рамы | карбон |
| Модельный ряд | Cannondale Topstone |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Topstone CRB 3 |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 3 GRX 2x рама - 56 CHK B6 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i25 TCS, 28h, tubeless ready |
| Подседельный штырь | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покрышки | WTB Riddler TCS Light, 700x45c, tubeless ready |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | 56 |
| Рама | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube Stashport, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 d |
| Рост | 177-185 см |
| Рулевая колонка | Acros IS52/40 ICR |
| Руль | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки переключения | Shimano GRX 610, 12-speed |
| Седло | Selle Royal SRX Open |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Shimano GRX 610 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
| Тормозные ручки | Shimano GRX 610 hydraulic disc |
| Цвет велосипеда | Бежевый |
| Цепь | Shimano M7100, 12-speed |
| Шатуны | Shimano GRX 610, 40T |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 3 GRX 2x рама - 56 CHK B6
- Модель: SKE-18-77
- Наявність: Є в наявності
-
149600.00грн.
- Без ПДВ: 149600.00грн.







