Фановий гревел байк, швидкий туринг або універсальний ком’ютер, як не назви Grade, все одно це буде саме про нього. Цей велосипед створений для райдерів, з жагою до пригод та швидкості! В будні на ньому можна швидко їздити на роботу, скорочуючи шлях через сквери та парки, на вихідних можна прокотитись по найближчим кантрійним трасам і сінглтрекам, а у відпустці можна обвісити байк сумками та вирушити у невелику подорож на декілька сотень кілометрів.
Grade має оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву не схильна до корозії
Дропаути під бустову втулку 142 мм для більшої жорсткості та міцності конструкції
Конусний шток додає жорсткості та зменшує ризик відриву стакана при агресивній їзді
Технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Карбонова вилка згладжує їзду, поглинаючи дрібну вібрацію та збільшує торсійну жорсткість
Внутрішня проводка робить вигляд фреймсету охайнішим та полегшує догляд за велосипедом
Для міцного та жорсткого з’єднання колес з фреймсетом використовуються осі 12 мм
Підтримує покришки шириною до 45 мм
Трансмісія MicroShift Advent X на 10 швидкостей з великою касетою 11-48Т
Механічні дискові гальма Promax DSK-330 з роторами 160 мм
Універсальні гравійні покришки WTB Riddler 700х37С
Колеса підтримують безкамерне встановлення покришок
| SKU | G11602M |
| Бренд | GT |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Grade Carbon Fork, 1.5 Tapered Carbon Steerer, Internal Cable Routing, 12x100 Thru Axle, Flat Mount Disc (160mm) |
| Втулки | Formula RX-512, 12x100 Centerlock / Formula DC-142, 12x142 |
| Вынос | GT 3D Forged SL Alloy, 31.8 |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Velo Cork, 3mm |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | MicroShift Advent X with Clutch |
| Картинки | 23815273,23815274 |
| Кассета | MicroShift CS-G104, 11-48t, 10-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | GT Grade |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Grade AL |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" GT GRADE AL SPORT рама - M FRG |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i23 TCS 2.0, 28h, Tubeless Ready |
| Подседельный штырь | GT Alloy, 27.2 x 350mm (44-58), 400mm (61) |
| Покрышки | WTB Riddler, 700 x 37c, Wire Bead |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | M |
| Рама | Grade Alloy frame, Tapered 1.5 head tube, Internal Cable Routing, 12x142 Thru Axle, Threaded BB, Flat mount disc |
| Рост | 170-180 см |
| Рулевая колонка | FSA No.42 ACB |
| Руль | GT DropTune RS, Alloy, 10° Flare |
| Ручки переключения | MicroShift Dual Control Advent X |
| Седло | GT Pavement, Steel Rails |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Тормоза | PROMAX DSK-330 Mechanical Disc, 160/160mm Rotors |
| Цвет велосипеда | Зеленый |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуны | Prowheel Charm, 40T |
Велосипед 28" GT GRADE AL SPORT рама - M FRG
- Модель: SKE-24-24
- Наявність: Є в наявності
-
43956.00грн.
- Без ПДВ: 43956.00грн.



