ГРАВІЙНИК З ЛЕГЕНДАРНИМ «ТРЕТІМ ТРИКУТНИКОМ»
Фановий гревел байк, швидкий туринг або універсальний ком’ютер, як не назви Grade, все одно це буде саме про нього. Цей велосипед створений для райдерів, з жагою до пригод та швидкості! В будні на ньому можна швидко їздити на роботу, скорочуючи шлях через сквери та парки, на вихідних можна прокотитись по найближчим кантрійним трасам і сінглтрекам, а у відпустці можна обвісити байк сумками та вирушити у невелику подорож на декілька сотень кілометрів.
Grade отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
РАМА ТА ВИЛКА
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву не схильна до корозії
Дропаути під бустову втулку 142 мм для більшої жорсткості та міцності конструкції
Конусний шток додає жорсткості та зменшує ризик відриву стакана при агресивній їзді
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Підтримує встановлення дроппера, що дозволяє виїжджати на більш агресивні траси
Карбонова вилка згладжує їзду, поглинаючи дрібну вібрацію та збільшує торсійну жорсткість
Внутрішня проводка робить вигляд фреймсету охайнішим та полегшує догляд за велосипедом
Для міцного та жорсткого з’єднання колес з фреймсетом використовуються осі 12 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія початкового рівня на 2х8 швидкостей Shimano Claris
Розрахунок зірок 48/32 спереду та 11-34 позаду дозволить швидко їздити як по асфальту, так і по грунтовці, не зважаючи на горбистість місцевості
Дискові механічні гальма Tektro з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк при асфальтовій їзді та при помірній їзді по парках та лісових стежках
Подвійні алюмінієві ободи WTB ST i23 TCS 2.0 підтримують безкамерне встановлення покришки
Універсальні покришки WTB Riddler 37 мм забезпечують гарний накат по асфальту та впевнене зчеплення на сухому ґрунті
| SKU | GradeElite23 |
| Бренд | GT |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Grade Carbon Fork, Tapered Carbon Steerer, 12x100 Thru Axle, Flat Mount Disc |
| Втулки | Formula RX-512, 28h, 12x100 / Formula DC-142, 12x142 |
| Вынос | GT 3D Forged Alloy, 31.8 |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Грипсы | Velo Cork |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Задний переключатель | Shimano Claris |
| Задний тормоз | Tektro Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Картинки | 23824697 |
| Кассета | Sunrace, 11-34, 8-speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | GT Grade |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Grade AL |
| НаименованиеУкр | Велосипед 28" GT Grade Elite рама - 51см BUR |
| Не оплачивать бонусами | да |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | WTB ST i23 TCS 2.0, 28h, Tubeless Ready |
| Передний переключатель | Shimano Claris, Braze-on |
| Передний тормоз | Tektro Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Подседельный штырь | GT Two Bolt Alloy |
| Покрышки | WTB Riddler, 700 x 37c, Wire Bead |
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Популярные фильтры | Акция |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Размер рамы | 51 |
| Рама | Grade Alloy Frame, Triple Triangle Design feat. Floating Seatstays, 12x142 Thru Axle, Flat Mount Disc, Tapered Headtube, External Dropper Compatible, |
| Рост | 170-178 см |
| Рулевая колонка | FSA No.44, Integrated, Sealed Bearing |
| Руль | GT DropTune RS, Alloy, 10° Flare |
| Ручки переключения | Shimano Claris, 2x8 |
| Седло | GT Pavement, Steel Rails |
| Спицы | Stainless Steel, 14g |
| Тип велосипеда | Гравийные |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые механика |
| Цвет велосипеда | Бордовый |
| Цепь | KMC X8, 8-speed |
| Шатуны | FSA Tempo Adventure, 48/32 |
Велосипед 28" GT Grade Elite рама - 51см BUR
- Модель: SKE-42-39
- Наявність: Є в наявності
-
43956.00грн.
- Без ПДВ: 43956.00грн.


